Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 15-05-18 16:45:35

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Przyszłość forum i sprawy po PPV.

Cześć Panowie, mam taką wewnętrzną potrzebę napisania czegoś co mi leży na wątrobie i chcę to zrobić w jak najbardziej miłej formie i takiej, która będzie dostępna dla wszystkich.

Chciałbym zacząć od rzeczy przyjemnych, a mianowicie poziomu gal. Chodzi mi głównie o segmenty i walki na PPV. Szczerze powiem, jest już naprawdę solidnie i obyśmy to utrzymali. Ale jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nieskromnie powiem, że mam dużo pomysłów, ale to nie wszystko. Potrzebuje też Waszego poglądu na to jak widzicie swoją postać. Co chcielibyście z nią robić oraz jaki jest Wasz cel z nią związany. Pamiętajcie, to jest zabawa. Może to nie jest już zabawa żołnierzykami, ale nadal jest to forma rozrywki i spędzania wolnego czasu. I co macie przez to rozumieć? Otóż chodzi mi o to, że nie każda postać będzie totalnym rozpierdalatorem. Nie każda postać będzie od razu uwielbiana przez użytkowników. I nie każdą postać będę lubił ja. Ale każda postać może być w swojej niszy, czy to w dole karty, czy to w sferze komediowej. Czy być po prostu zwykłym zawodnikiem, który będzie starał się wybić ponad przeciętność. Chciałbym w ten sposób przekonać niektórych, żeby się nie irytowali przegranymi, czy brakiem walki o pasy. Dążę do tego, aby wyeliminować jobberów z kart gal. Żeby jak najwięcej pojedynków na tygodniówkach było pomiędzy normalnymi userami. To zacznie procentować, bo zaczniemy w ten sposób tworzyć bardziej autentyczne postacie, które nie załamują się jedną porażką.

Teraz już sprawa bardziej poważna i może dla niektórych mniej przyjemna. Chodzi mi o komentarze. Jest zadowalające mnie grupa osób, która robi to regularnie i bez większych opóźnień. Ale jest też paru, którzy tego praktycznie nie robią. I teraz pytanie do Was? Jak ja mam na to reagować? Czekam na te komentarze, bo to jest podstawa mojej pracy i z nich wyciągam wiele. I mogą one totalnie zmienić program w trakcie jego trwania. O szacunku mówiłem już wiele razy i to raczej nie podziałało mocno, także teraz powiem nieco bardziej ostro. To jest obowiązek. Ja wydaje galę, a Wy (przepraszam, że uogólniam całą społeczność) macie malutki obowiązek mi ją zrecenzować.

Jest jeszcze jedna kwestia, która mnie ostatnio dość mocno nurtuje. Czy według Was czegoś brakuje na forum? Chodzi mi o wszystkie aspekty, samą federacje i też poza wrestlingowe rzeczy. Piszcie śmiało.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#2 15-05-18 20:46:46

 FoTi

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 06-06-15
Posty: 651
Punktów :   15 
WWW

Re: Przyszłość forum i sprawy po PPV.

Zgadzam się z tym, że poziom ustabilizował się na całkiem niezłym poziomie. Do tego 20 tygodniówek to jest ilość, którą możemy być naprawdę zadowoleni. Byłem już na kilku fedach, reaktywowanych lub zakładanych od zera. Rzadko kiedy dochodziło się do takiego pułapu. Dlatego proszę wszystkich, aby tego nie zaprzepaścić. Whip robi kapitalną robotę i szkoda, że nie wszyscy to doceniają. Ogromne słowa uznania należą się Carnivalowi, Panterowi, ostatnio Shiro. Raptor też dość regularnie komentuje, Bryx również. Piszę z głowy, jeśli kogoś pominąłem to przepraszam, ale te osoby najbardziej kojarzą się z solidnym komentowaniem. Oczywiście każdy ma jakieś przestoje, sam miałem w pewnym momencie zaległości, ale wszystko rozbija się o to, aby nie znikać bez słowa i nawet jeśli brakuje pełnego komentarza, to odezwać się do whipa czy na Chatboxie. Żeby forum nie świeciło pustkami i wszyscy mieli poczucie, że nie piszą swoich segmentów w próżnię.

Tak, jak napisał Whip. To jest zabawa, ale też nikt mi nie powie, że pisze dla siebie. Jesteśmy trochę egoistami i chcemy poznać opinię innych graczy. Dlatego dajmy tę opinię innym, bądźmy fair wobec reszty. Jeden komentuje lepiej, drugi gorzej. Kiepskie komentarze nie zasługują na jakieś pochwały i fajerwerki, ale lepsze to niż nic. Popieram też słowa naszego Headbookera w kwestii załamywania się porażkami. Jako wieloletni gracz, wiem jak to wygląda. Raz się przegrywa, raz się przegrywa Kiedyś wydawało mi się, że jestem dobry, a przegrywałem i mocno mnie to frustrowało. Uwierzcie mi, że Wasz postęp sprawi, że po czasie będziecie się śmiali z tego, jak kiedyś pisaliście. Ktoś musi przegrywać i naturalne jest to, że bardziej doświadczeni ludzie będą potrafili wykrzesać więcej ze swoich postaci.

Co do Twojego pytania Whip, to aktualnie na forum niczego mi nie brakuje. Nie spędzam na nim bardzo dużo czasu i pewnie jakieś dodatkowe formy urozmaicające by mnie jakoś bardzo nie przekonały, ale może ktoś inny ma pomysł, który zwali mnie z nóg. A jaka reakcja jest odpowiednia na brak komentarzy? Uwalanie postaci będzie skutkowało pewnie tym, że dany user się obrazi. Ciężka sprawa, ale ja chyba bym nawet nie wydał kolejnej gali, co jest przykre, bo uderza w userów komentujących. Wydaje mi się jednak, że my (nieskromnie zaliczę się do tego grona) wiemy, jak wygląda sytuacja i jakoś to przeżyjemy, kiedy gala się opóźni, a w skrajnym przypadku w ogóle jej nie będzie.


http://wiadomosci.stockwatch.pl/wp-content/uploads/2015/01/Zbigniew_Stonoga.jpg

Offline

 

#3 15-05-18 21:11:03

 Raptor

YO

37607244
Zarejestrowany: 28-02-16
Posty: 644
Punktów :   15 

Re: Przyszłość forum i sprawy po PPV.

Popieram przedmówcę, że lepszy słaby komentarz niż jego brak, więc nie narzekajcie, że nie piszecie bo nie umiecie. Ja staram się to robić, nie zawsze wychodzi. Czego mi brakuje na forum? Może trochę więcej życia, żeby to forum nie świeciło pustkami w dniach, w których nie ma gali. No i nowych graczy, rzadko pojawia się tu ktoś nowy (ostatnio dołączył hyppe - oby się nie zniechęcił). Ja szczerze mówiąc przestałem szukać, bo chyba skończyły mi się już wszelkie dojścia, gdy z gg mało kto już korzysta, a na fb nie należę do żadnej grupy związanej z wrestlingiem. Wobec tego mam niejako prośbę do innych, by starali się poszukać nowych ludzi na nasz e-fed, sami wiemy najlepiej, że nie jest potrzebne obycie z tego typu grami, by się tutaj wpasować (co widać choćby na przykładzie Bryxa czy Carniego, którzy grali w zasadzie tylko tutaj).


http://media.giphy.com/media/144onOs6QxkYj6/giphy.gif

Raptor's PHW Achievements:
- skomentowanie własnej gali jako HB
- utrata pasa mistrzowskiego na rzecz NPC
- pomysłodawca Hamster Cage Matchu

Offline

 

#4 15-05-18 22:12:21

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: Przyszłość forum i sprawy po PPV.

Gdybym pisał jako Wes, to rzuciłbym wypracowanie na ten temat, jednak tak nie jest. W tym wypadku mogę się jedynie podpisać pod FoTim i Raptorem, którzy napisali tu chyba wszystko.

Co do życia nad forum tak krótko i od siebie - fajnie, jakby powstały jeszcze jakieś urozmaicenia, tylko ciężko mi osobiście coś takiego znaleźć. Może jak jest user miesiąca, to zrobić też wrestlera miesiąca? Podzielić to jakoś na kategorie, np. najlepszy, największe objawienie, największy regres, coś w tym stylu.


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 

#5 19-05-18 09:42:08

venom

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 24-03-18
Posty: 73
Punktów :   

Re: Przyszłość forum i sprawy po PPV.

Myślę, że trzeba udoskonalić system wysyłanie segmentów, to troche nie fair jak ktoś od kilku dni ma wytyczne i ma prawie cały tydzień na napisanie, a segment wyśle dopiero dzień przed galą i w tym momencie pan X miał 5-6 dni na napisanie, a pan Y ma 1 dzień na napisanie meh.

Offline

 

#6 19-05-18 17:53:14

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: Przyszłość forum i sprawy po PPV.

Jak?



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#7 19-05-18 18:18:02

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: Przyszłość forum i sprawy po PPV.

Nie da się tego usprawnić. Mi nie brakuje niczego, może poza banami za bezbeki o Rybacku (Carnival gnoju Ty zacząłeś to XD). A tak na poważnie, to przydałby mi się FB do Ciebie Whip jako HB, całkowite usunięcie obowiązku postów na ring/backstage przed PPV, decyzja należy do HB i tyle, zresztą nie wiem czy to już nie funkcjonuje, bo przed ostatnim PPV postowałem chyba tylko ja. 

Poza tym jest naprawdę git, duża ilość osób w rosterze, sporo aktywnych userów, non stop jakiś debiut, chyba nigdy nie było tak dobrze jak jest za Twojego panowania Whipa a wcześniej Shiro, bo to on zrobił restart i trzeba mu to oddać.


Do rzeczy, które można by było dodać tj obowiązek skomentowania walki o pas na tygodniówce. Tj - booker dostaje instry napisania trochę dłużej walki, a userzy obowiązek ocenienia jej jak na PPV. Wtedy te walki o pas na tygodniówkach miałyby większy sens. Oczywiście takich walk nie należy robić często ale z 2-3 razy na kwartał w WWE też jest broniony jakiś pas. Tyle.


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rzeczpospolitaclan.pun.pl www.narodowo.pun.pl www.java24.pun.pl www.kreatywnie.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl