Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 17-12-17 19:52:57

Shiro

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

16217684
Zarejestrowany: 21-02-16
Posty: 287
Punktów :   16 

System Pushu

1. Zaciekawienie swoją postacią - tak, należę do tych leniwych osób, które nie lubiły nigdy czytać postów na BS, pisać ich itp. Tak więc podstawowym celem każdego gracza tutaj jest wzbudzenie zainteresowania swoją postacią. To tak samo jak w prawdziwych federacjach -> twoja postać jest ciekawa, jest chętnie słuchana, dzięki czemu twoja pozycja w federacji wzrasta. Tyczy się to głównie main eventowych story, upper midcard, midcard -> nie wyobrażam sobie, aby główny pas skakał z postaci na postać, ponieważ prestiż tytułu padnie, a nieraz może być tak, że jeden user jest nieobecny w tygodniu PPV, bo ma sesję, sprawdziany, pracę itp. Szanujmy swój czas prywatny, ale tak samo i ludzi czytających.

2. BS/Ring - jako że to fed, nie symulator czy pbf, proma w BS są wymierną pushu zawodnika. Ktoś, kto buduje swoją postać, na pewno musi sie nieco postarać, aby przekonać do siebie head bookera, aby bookować jego postać mocniej, czy słabiej. Uważam, że ludzie z lekkiego midcardu, lower midcardu powinni się postarać, aby zbudować solidne podwaliny pod postać. Będę zaglądał w ten wątek na pewno, ale uważam, że to nie będzie całkowita wypadkowa pushu.

3. Aktywność - składa się na nią pierdyliard rzeczy, od pomocy przy gali kończąc na spamowniku. Pokazując się w różnych postach, wątkach na pewno dana osoba przykuje moją uwagę. Tak więc nawet jak ktoś nie jest dobrym bookerem, nie umie pisać walk nie zaszkodzi napisać do mnie na priv, czy na gg, że ma jakiś ciekawy pomysł na postać, czy być może ma własną wizję budowania. Jestem otwarty na każde propozycje.


https://78.media.tumblr.com/f6fbe1924a56cec411554b0a03d6fcdf/tumblr_o55vkfCgnj1rfd7lko1_400.gif

Offline

 

#2 21-02-18 18:50:30

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: System Pushu

W sumie dobrze by było dodać tu parę kwestii dotyczących aktywności.

Jeżeli chodzi o mnie, to dla mnie najważniejsze są komentarze. Jak pisałem już gdzie indziej, wzajemny szacunek do wspólnej pracy to podstawa do funkcjonowania tego forum. Podstawą do rozwoju i stawania się lepszym jest wysłuchiwanie opinii innych. Każdy musi wiedzieć, co może poprawić, a co zmienić. Bardzo bym chciał, aby społeczność żyła najbardziej tam. Wymieniając się opiniami, prowadząc konstruktywne dyskusje. Teraz, żeby sprostować jedną rzecz, która może być przez niektórych wyciągnięta. Każdy dobrze wie, kto pisze walki na tygodniówki i PPV, to te same osoby i one dobrze wiedzą, że je doceniam i wiele razy to powtarzam tu i ówdzie. Tak jak Shiro, pisze wyżej, im więcej tym lepiej. Po prostu żyjcie na tym forum.

Jest jeszcze kwestia BS/Ring i postów. Są one nadal obowiązujące, ale bądźcie też świadomi, że poziom Waszych segmentów niekiedy ma wpływ na wynik walki. Szczególnie w niższych rejonach karty. Dobry segment=push=wygrana. Na tygodniówkach raczej nie wróci prędko potrzeba pisania postów na BS, także nie nastawiajcie się na to.

Tak tylko od siebie napisałem, na co zwracam uwagę, jakby ktoś był ciekawy.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opowiadaniarp.pun.pl www.valhalla-pwi.pun.pl www.narodowo.pun.pl www.kreatywnie.pun.pl www.java24.pun.pl