Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 08-01-18 20:19:30

Shiro

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

16217684
Zarejestrowany: 21-02-16
Posty: 287
Punktów :   16 

#5 Thursday Night Evolve

Singles Match:
Ryback vs Daniele Ricci


Singles Match:
D-Von Dudley vs Andrade Almas


Singles Match:
Martin Whitaker (w/Dave Whitaker) vs Devon Robinson (w/Kevin Papics)


Tag-Team Match:
Joseph Conners & Jack Wilson vs Broken Universe


Singles Match:
Mike Baines vs Baal


Singles Match:
PHW Heavyweight Champion Kenneth Riddle vs Hardcore Champion Marvin Jones


https://78.media.tumblr.com/f6fbe1924a56cec411554b0a03d6fcdf/tumblr_o55vkfCgnj1rfd7lko1_400.gif

Offline

 

#2 08-01-18 20:39:11

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: #5 Thursday Night Evolve

Ryback vs Daniele Ricci - Ciekawe zestawienie. Ryback dopiero co był w Main Eventach, Ricci zaś jobbował i na PPV się odkuł. Powinien wygrać Ryback, jednak wyczuwam jakąś interwencje i rozpocznie się nowy program.

D-Von Dudley vs Andrade Almas - Jak nie jobberzy to Bo Dallas. Teraz praktycznie NPC. D-Von odbębni zwycięstwo. Innej opcji nie widze, Andrade jakąś tam minimalną podbudowę jeszcze ma. W walce z Bainesem był mocno zabookowany.

Martin Whitaker (w/Dave Whitaker) vs Devon Robinson (w/Kevin Papics) - Czyli feudu ciąg dalszy. Bardzo dobrze. Naprawdę nie mam pojęcia, kto wygra. Wyczuwam jakąś dyskwalifikacje na korzyść Whitakera. Mogli dać powalczyć drugiemu z braci. Ostatnio na czwartym Evolve tez Martin walczył.

Mad Max & Jack Wilson vs Broken Universe - Jack Wilson to NPC. Czyli Mad Max zostaje oficjalnie jobberem. Tak mi się wydaje. Brokeny wygrają kolejną walkę, innej opcji tu nie widzę. To będzie chyba trzecia wygrana z rzędu o ile się nie myle. W sumie to nie mają z kim innym walczyć, Whitakerzy i Drunkardsi żyją swoim życiem.

Mike Baines vs Baal - Squash i nic więcej. Baines wysoko w karcie po wygranej z Almasem na PPV. Tutaj zgarnie kolejne zwycięstwo. Ciekawi mnie jakie plany na niego. Myślę, że takim odpowiednim przeciwnikiem byłby D-Von. Obaj już kilka walk wygrali.

Kenneth Riddle vs Marvin Jones - Mistrz kontra mistrz to musi być dobre. Czystego wyniku się tu nie spodziewam. Raczej bezsensem byłoby osłabianie teraz jednego z nowych mistrzów. Może interwencja tu będzie i zacznie się jakiś feud. Ewentualnie kontynuowane będą wcześniejsze feudy.

Połowa walk zapowiada się na squashe, druga połowa zaś jest ciężka do wytypowania.

Ostatnio edytowany przez Carnival (08-01-18 20:40:06)


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 08-01-18 21:17:13

 vieiraa5

Future of PHW

Zarejestrowany: 26-12-17
Posty: 114
Punktów :   

Re: #5 Thursday Night Evolve

Ryback vs Daniele Ricci
Śmieszna sprawa, Ryback na PPV walczy w ME o główny pas a teraz otwiera galę w openerze. I to jeszcze ze zwycięzcą Fatal4Way z Pre-show. Może być ciekawe.

D-Von Dudley vs Andrade Almas
D-Von dostaje wymagającego przeciwnika, ale prawda jest taka że użytkownik Ciena jest nieaktywny, przez co wymagającym przeciwnikiem wcale nie jest. SKIP

Martin Whitaker (w/Dave Whitaker) vs Devon Robinson (w/Kevin Papics)
Skoro dostają teraz walkę to ich story się nie kończy, może o pas TT zawalczą kiedyś tam?

Mad Max & Jack Wilson vs Broken Universe
Nie kojarze kompletnie tego Jacka Wilsona, zaraz spojrzę w KP to może skojarzę. Znalazłem! Bardzo fajna KP swoją drogę, ale user dał tylko jeden post na forum, od kiedy ja tu jestem go nie widziałem, więc kolejna jobber walka i wygrana Brokensów.

Mike Baines vs Baal
Teraz Baala nie kojarze. Bainesa lubię, ma potencjał, ale 3 walka gdzie aktywny user dostaje nieaktywnego usera i koniec emocji.

PHW Heavyweight Champion Kenneth Riddle vs Hardcore Champion Marvin Jones
Noooo i jak się chce to można, ME bardzo fajny, chociaż przewiduje jakiś remis. Jeżeli wygra jakaś strona to na pewno nie będzie to czysta wygrana.

GM Evolve widzę musiał się obrazić na Kevina Owensa, bo walki mu żadnej nie dał, a po PPV mógłby się spoko odkuć. Ale nie jest jedyny, nie ma ani Radicevica, Paddy'ego Jacksona, Reapera, Jose Lopeza ani nawet Hallvarda. Troszku szkoda. Ale za niedługo w LOLu zaczyna się 8 sezon, to płakać mocno nie będę
Po napisaniu mojej oceny przeczytałem komentarz Carnivala i widzę, że w wielu sprawach mamy podobne spostrzeżenia


http://i.imgur.com/XCAoFqZ.jpg

"I'm the best in the world at what I do, and there's only two things you can do about that; nothing, and like it!" - AJ Styles

Kevin Owens
3/2/1


http://www.bankfotek.pl/image/1884814

Offline

 

#4 08-01-18 21:17:28

Michal

https://i.imgur.com/hGgY0po.png

Zarejestrowany: 17-03-16
Posty: 172
Punktów :   

Re: #5 Thursday Night Evolve

Ryback vs. Ricci: Wygra pan, którego cząstka ringname'u, albo całość zaczyna się na literę R. Ale się wzięło na śmieszki Michałkowi. Dobra, na PPV namieszałem w typerze wszystkim, dosłownie wszystkim, którzy we mnie nie wierzyli. Tutaj jednak jestem w 100% pewien, że Ryback wygra - jeśli walka ma odbyć się na czystych zasadach i warunkach. Jeśli nie - zobaczymy interwencję, bo w no-contest albo coś w ten deseń nie uwierzę.

D-Von vs. Almas: Pewna wygrana Devona.. Almas chyba idzie do jobberlandu bardzo wielkimi krokami. Szkoda Zeliny.

M. Whitaker vs. Robinson: Czyste starcie singlowe oparte na rywalizacji tag-teamowej. Nie powiem, podoba mi się to zestawienie i możemy zobaczyć całkiem interesujący match-up. Liczę na Robinsona, niepotrzebnie stawiałem na Łytakersów na PPV. Po zastanowieniu się - to Dunkardsi pod wieloma aspektami byli nad braćmi.

Tag Team Match: Brokeni wygrywają jak nic. Mad Max chyba też idzie do jobberlandu, z powodu absencji Aigora ofc.

Baines vs. Baal: Squash jak nic. Baal who?!

Riddle vs. Jones: To mi się bardzo podoba. Niemniej jednak jest to singles match, co za tym idzie brak stypulacji hardkorowej, ba brak jakiejkolwiek stypulacji, co za tym idzie? To Kenneth jest tu górą. Mistrz Hardcore powinien byc niepokonany w Hardcore Match'ach itp. Singles Matche powinny należeć w takich potyczkach, do głównego mistrza federacji. Stawiam na Riddle'a.


https://66.media.tumblr.com/a0619e182ac486147a5b8e13ac1f79a8/tumblr_oczydsHlOS1uofr2ko8_500.gif
0/0/0

Offline

 

#5 08-01-18 21:44:09

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: #5 Thursday Night Evolve

Ryback vs Daniele Ricci: Wszystko się w tej walce może zdarzyć, może być ingerencja z zewnątrz, może być czysta wygrana, którejś ze stron. Daniele ostatnio zrobił ogromny progres co potwierdziło się jeszcze na PPV.

D-Von Dudley vs Andrade Almas: Ciekawe co tutaj, D-Von raczej nie powinien mieć przeszkód z wygraniem, a po walce Almas dostanie wciry, kto wie, czy i Zelina ich nie dostanie.

Martin Whitaker (w/Dave Whitaker) vs Devon Robinson (w/Kevin Papics): Ciekawy feud się tutaj gra, wiadomo, że w przypadku jego kontynuacji panowie będą skazani na takie pojedynki, ale fajnie by było ich zobaczyć np w ME w jakimś starciu 6 osobowym.


Mad Max & Jack Wilson vs Broken Universe: Kiedyś trener Jagiellonii Michał Probierz o europejskich pucharach mówił: -'Pocałunek śmierci'. Myślę, że w tym wypadku raczej pocałunek jobberlandu od braci Universe dla Mad Maxa.

Mike Baines vs Baal: Sprawdziłem, że ten baal to NPC. Szkoda, bo wiadomo jak to się skończy

PHW Heavyweight Champion Kenneth Riddle vs Hardcore Champion Marvin Jones: Liczę na ingerencje tego cwaniaczka Lopeza, jeśli będzie czysto to wygrać powinien Marvin, bo Riddle już nie musi się promować niczym tak naprawdę.


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

#6 08-01-18 21:53:12

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: #5 Thursday Night Evolve

ryback vs ricci- mnie jakoś nie uderza, że Ryback jest w openerze. według mnie to jest dobre miejsce w karcie. to jest chyba najbardziej prestiżowe miejsce w karcie WRESTLINGOWEJ, nie mówię o karcie w UFC czy innych fedkach MMA. Czekam bardzo na to co się stanie z Rybackiem. Chcę jego odcięcia się od Riddle'a i stworzeniu jemu jakiegoś autorytetu. Ricci mnie też pozytywnie zaskoczył, jak wygrał przeczytałem jego post na BS i był całkiem dobry. Może według mnie za długi, ale to pokazuje, że user będzie aktywny i mu zależy. To mi się podoba, zaangażowanie. Raczej będzie to NC, słabo by wyglądało jakby dołożył kolejną porażke Ryback, bo na to nie zasługuje. Ricci z kolei dopiero zaczął istnieć i mu też porażka nie w smak. Mimo wszystko patrząc realnie, wygrana bardziej przyda się Rybackowi i przepraszam usera od Ricciego, ale to Ryback na nią bardziej zasługuje.

D-Von vs Almas- tutaj troszkę napisze o tym dlaczego Almas wypadł dość dobrze w programie z Bainesem. Chciałem, pomimo braku drugiego usera, zrobić z tego dość realny program. Nie było to proste. Nie chciałem pisać Almasem, bo to bez sensu, ale chciałem, żeby wyglądał jak nadal aktywny zawodnik. Był nawet bardziej fizycznie dominujący w programie. Wydaje mi się, że to wyszło dość spoko, bo Almas może być lepszej rangi jobberem, a Mike ma dość ciekawą podbudowę. I według mnie idealnie pasuje jako kolejny dla D-Vona, ale to już POWINIEN być ostatni jobber jakiego dostanie. To już chyba 4, albo 5 win? Sporo, ale prawda jest taka, że ani razu nie wymienił zdania z nikim. Nikomu nie odpowiedział. Jedno zdanie będzie adekwatne dla D-Vona, "co za dużo to niezdrowo". Oby już w tym tygodniu zaczęło coś się dziać.

Whitaker vs Drunkard- super, że kręci się dalej. bardzo mi się to podoba. ciężko mi coś powiedzieć, może pójść w dosłownie każdą stronę. ciężko to typować, ale raczej wygraną zgarną teraz Drunkards. czekam na rozwój tej historii dalej. może być z tego miły program do czytania i szansa na wybicie się im na lepsze pozycje.

Broken vs npc- ktoś tu interweniuje na 100%, Brokeni dostaną coś poważnego. powinni w końcu.

Riddle vs jones- klasyczna walka mistrzów, nie może zakończyć się czysto. będzie tutaj parę interwencji, raczej nie jedna i będzie niezły brawl na koniec.


dobra karta po PPV, parę walk o nic, parę ciekawych zestawień. podoba mi się i czekam na więcej.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#7 10-01-18 14:15:12

Yarexon

Marvin Jones

48524231
Zarejestrowany: 17-03-16
Posty: 194
Punktów :   

Re: #5 Thursday Night Evolve

Ryback vs Daniele Ricci
Ryback potrzebuje się odbudować po porażce na Acrophobii, a Ricci powinien skoczyć w hierarchii po zwycięstwie na PPV, a taka walka jest tego potwierdzeniem. Każdy z nich potrzebuje zwycięstw, ale Ryback chyba bardziej. Ciekawa walka na sam początek.

D-Von Dudley vs Andrade Almas
Kolejna szybka walka w wykonaniu D-Vona, nie ma co tutaj więcej się rozpisywać nad tym starciem. Można jedynie dodać, że Dudley powinien pójść w końcu w jakiś poważny feud, a nie ciągle obija jakiś jobberów.

Martin Whitaker (w/Dave Whitaker) vs Devon Robinson (w/Kevin Papics)
Znowu mamy tutaj bardzo ciekawą walkę. Może ona się potoczyć w dwie różne strony, a jakby tego mało to na korzyść każdego może ktoś interweniować. Moim zdaniem po ostatniej porażce na Acrophobii to Hardcore Drunkards bardziej potrzebują zwycięstwa i tutaj wygrają. Niemniej zapowiada się ciekawie.

Joseph Conners & Jack Wilson vs Broken Universe
Kolejna walka Wayne'a i Dana, w której będą obijać jobberów. Widać, że nie będą wiodącą drużyną w dywizji drużynowej skoro są komediowi i cały czas bawią się z jobberami, ale trzeba im czasem dać jakiegoś rywala na poziomie, bo powoli robi się to nudne.

Mike Baines vs Baal
Baines skoczył w hierarchii po pokonaniu Almasa na PPV, ale na pierwszy ognień dostaje jobbera. Trochę szkoda, ale przynajmniej zaliczy kolejne zwycięstwo, lecz mimo wszystko przydały się mu jakiś feud, bo jego specche bez partnera do feudu wogóle mnie nie porywały.

PHW Heavyweight Champion Kenneth Riddle vs Hardcore Champion Marvin Jones
Mój Marvin dobił się do pasa i od razu na start dostaje grubą rybę. Podoba mi się, że ciężko tutaj przewidzieć wynik, bo sporo zawodników może tutaj namieszać. Żaden z mistrzów już na start nie powinien przegrywać, ale chyba niestety padnie na mojego Jonesa.

Ogólna ocena karty
Bardzo fajnie zbuduwana karta. Mamy kilka ciekawych walk oraz kilka w celu promocji zawodników. Jedyne co mi przeszkadza to to, że Brokeny cały czas są zestawiani z jobberami. Trzeba utrzymać poziom po PPV, a za galę daje 8/10.


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBEJ5es-ji5jEstjFNL2JRNWHszcHspIrvsUeOf_qaV_SXCU7u


Marvin Jones
Streak:         Streak on PPV:
9-4-1         2-0-0

Achievements:
1x PHW Hardcore Champion (current)



https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYQlD4cc4C3r0wJ2XmMwplzdc8EeUZeNKzlaTc_wPj5d-QswP9


Dave and Martin Whitaker
Team Streak:         Team Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Martin's Streak:         Martin's Streak on PPV:
2-1-0         1-0-0
Dave's Streak:         Dave's Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Wins-Loses-No contests



VIDE CUL FIDE

Offline

 

#8 11-01-18 22:28:31

 FoTi

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 06-06-15
Posty: 651
Punktów :   15 
WWW

Re: #5 Thursday Night Evolve

Tak, wiem, mam jeszcze PPV do skomentowania. Będę to sobie powoli tam odrabiał.

Opener - Ryback w openerze to wcale nie taki zły pomysł. Utarło się, że opener ssie pałkę, ale to wcale nie jest prawda w rzeczywistości. Poza tym Ryback trochę doznał urazu swojej godności na PPV, więc musi się odbudować składając... a nie, walczy z Riccim, który wyjaśnił 99% typera PPV. Także nie wiem co się wydarzy, ciekawy pojedynek się szykuje.

D-Von vs. Almas - Andrade już oficjalnie jobbuje. Takich ananasów odpuszczających grę z byle powodu bym powiesił za jaja na latarni. No cóż, przynajmniej D-Von ma komu spuszczać wpierdol w drodze po jakiś title shot na pas Hardcore pewnie.

Martin Whitaker (w/Dave Whitaker) vs Devon Robinson (w/Kevin Papics) - Kontynuacja feudu, to się ceni. Cóż, jest to jeden z feudów, w który muszę się wdrożyć zdecydowanie mocniej bo trochę zamulam. Wiem jednak, że ta para drużyn (???) przewija mi się już przez jakiś czas, więc nie jest to na prędce sklejone starcie.

Joseph Conners & Jack Wilson vs Broken Universe - Brokeny nabijają rekord. Też bym chciał tak kasować NPC i pisać segmenty o niczym. Tylko to są Brokeny i to wychodzi zajebiście póki co... ale rywale już by się przydali Shiro ;*

Mike Baines vs Baal - Baal? Nie znam typa, Baines 4 The Win albo coś się odjebie xD

ME - Aż się prosi o takie zestawienie. Z drugiej strony w rzeczywistości to by tak nie przeszło Zbyt łatwe oddanie za darmo w telewizji walki Champion vs Champion. Wszystko może się wydarzyć włącznie z interwencjami i eksplozją kuli ziemskiej w trakcie tego pojedynku.


http://wiadomosci.stockwatch.pl/wp-content/uploads/2015/01/Zbigniew_Stonoga.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekipa-amarena.pun.pl www.logistycznie.pun.pl www.okothroalu.pun.pl www.lolzone.pun.pl www.grabakugan.pun.pl