Ogłoszenie

Zapraszam do dyskusji w Tym temacieDotyczącym przyszłości PHW ~ Ryse

#1 17-12-17 19:47:06

Shiro

http://oi67.tinypic.com/6z223l.jpg

16217684
Zarejestrowany: 21-02-16
Posty: 285
Punktów :   16 

Regulamin

- Zabronione jest reklamowanie innych stron drogą spamu na chatboxie czy też za pomocą rozsyłania po skrzynkach odbiorczych użytkowników. Chcesz wymiany z naszym forum? Napisz do Admina w sprawie ewentualnej wymiany.
- Bądź co bądź na forum nie obowiązuje cenzura, ale nie chcemy niepotrzebnego nadużywania wulgaryzmów kierowanych w stronę innych użytkowników forum. Nie niszczmy w ten sposób atmosfery na forum.
- Każda dłuższa nieobecność powinna być poprzedzona w wątku: nieobecności/odchodzę czy też bezpośrednią wiadomością do administratora forum. Nie twórzmy nie przyjemnych sytuacji poprzez blokowanie miejsca na gali dla innych. Tyczy się to także gdy dany użytkownik dostaje występ na gali, szansę na segment, a nie odda materiału na czas bez usprawiedliwienia. Headbooker ma wtedy prawo ignorowania takiego użytkownika w ten sam sposób podczas rozpisywania występów na kolejną galę. Każdy użytkownik zakładając postać zobowiązuje się do pomocy przy gali.
- Na forum nie wolno wrzucać otwartych spoilerów dotyczących gal na chatbox gdyż co niektórzy mogą sobie tego nie życzyć. Nie psujmy innym zabawy. Do dyskusji na temat gal służą wątki z dyskusjami gdzie każdy wchodzi na własną odpowiedzialność. O galach w miejscach jak chatbox śmiało możemy dyskutować dwa dni od niej.
- Oczywiście regulamin także obowiązuje moderatorów albo nas, administratorów. Nie możemy nadużywać praw jakie daje nam ranga.
- Każdy ma prawo do zmienienia swojej postaci jednak należy wcześniej uprzedzić headbookera. W sytuacji prowadzenia jakiegoś programu z udziałem owego zawodnika należy przeczekać do końca programu.
- Nie wszczynajmy konfliktów na forum. Jeżeli użytkownicy mają między sobą problem niech załatwią to na PW na GG, a nie na chatboxie czy też w wątkach robiąc niepotrzebne zamieszanie. Zawsze można daną sytuację zgłosić do administratora i wyżyć się z udziałem swoich postaci

Każde naruszenie regulaminu będzie karane warnem. Wraz z zebraniem czterech warnów użytkownik zostaje zbanowany tymczasowo. Potem oczywiście następuje druga szansa i dwa czyste warny na koncie.


https://78.media.tumblr.com/f6fbe1924a56cec411554b0a03d6fcdf/tumblr_o55vkfCgnj1rfd7lko1_400.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
taern ile trwa ban kawały o spowiedzi www.vsdhl.pun.pl mfo2 solucja sfgame na windows phone