Ogłoszenie

Zapraszam do dyskusji w Tym temacieDotyczącym przyszłości PHW ~ Ryse

#1 23-06-18 11:36:29

Jackson

Były The Great Khali

Punktów :   

Pożegnanie

Witam, w związku z upadkiem PHW postanowiłem napisać krótkie pożegnanie. Moja przygoda z PHW zaczeła się 23 lipca 2017 roku. W tym czasie PHW było martwe. Poczytałem kilka tygodniówek oraz PPV i zainspirowałem się tym, by występować w e-fedach. W tamtym czasie na WG powstawała mała federacyjka WGF i postanowiłem, że dojde, by zobaczyć czy mam szanse zaistnieć w tamtej federacji. Początki były ciężkie. Twórca federacji po kłótni opuścił federację i przejeło ją dwóch ludzi bez pojęcia o e-fedach i rozplanowaniu feudów. Przegrywałem większość walk, mimo, że inni nie dawali segmentów, a ja dawałem. Raporty od tamtym osób byly czymś niesamowitym, gdyż tak słabych raportów nigdy nie widziałem. Błędy ortograficzne goniły siebie wzajemnie. 3 listopada 2017 rok, osoby, które prowadziły WGF zrezygnowały, bo podobno planowały większy projekt. 4 listopada Devon (czyli ja) przejmuje władzę w federacji. Raporty dużo lepsze, feudy porządniejsze i co najważniejsze gracze umiejący pisać dobre proma wygrywali, a gorsi przegrywali. 18 listopada wystawiałem pierwszą galę PPV, gdyż gdy przejmowałem WGF były 2 tygodniówki do PPV. PPV okazało się dużym sukcesem na WG i podejmowałem się nowych wyzwań. Lecz, dzień po powrocie PHW pojawiłem się i zauważyłem, że jest szansa i zrezygnowałem z WGF na rzecz PHW. Miałem duże ambicje. Każdy jednak zobaczyłem opinie po pierwszym promie chciałem zrezygnować. Ale pozostałem, by pokazać, że będę walczyć do samego końca. Potem krok po kroku zacząłem notować zwycięstwa nad rywalami. Zaczęłem wierzyć w siebie i myślałem, że wkrótce będę na szczycie. Ale stało się inaczej. Bryx pokazał mi miejsce w szeregu, chciałem pokazać na co mnie stać, ale po części się nie udawało, poprzez brak doświadczenia. Zdobycie pasa TV dodało mi skrzydeł, ale znów brak doświadczenia dał się we znaki. A co bylo ostatnimi czasy każdy pamięta. Może zostane przez was zapamiętany jako chłopak, który miał ciężki charakter i nic nie pokazywal, a inni może jako osobę, która miała dużego farta w typerze, zakładała multum KP oraz to, że nie poddawałem się i nie odchodziłem mimo krytyki. Według mnie te 6/7 miesięcy dało dużo do zrozumienia, poprawiłem się w segmentach i co najważniejsze pokazałem, że nie jestem najgorszy. Jakby gra powróciła, to prosiłbym was o informacje, bo chętnie zrezygnuje z WGF na rzecz PHW, gdyż tylko tu czułem się jak ryba w wodzie. Jak powrócę, to może jako Paddy Jackson, albo zupełnie ktoś inny. Dziękuje Shiro za danie szansy na występy w federacji, whipowi za to, że cały czas chcial zrobić z Paddy'ego solidnego zawodnika, Ryse'owi za możliwość wprowadzanie zmian, których niestety nie zobaczyliście. Zapewne dobrze zapamiętam jeszcze Carnivala, FoTiego, Bryxa, Raptora, Pantera, Zimnego, vemona i ogólmie każdego gracza PHW, którego poznałem.

Pozdrawiam Khali :-)

Obecne postacie

Paddy Jackson

10-0-9

Frank Calder

0-0-2

Jack Stevens

0-0-0

Byłe postacie

Jeff Taylor

0-0-1

Arthur