Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 10-04-18 15:17:06

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

PHW PPV King of the Ring

https://i.imgur.com/nQhA5ep.jpg



DATA: 13.05.2018
THEME SONG: Avenged Sevenfold - Hail to the King



Singles Match for TV Championship
Drew Gulak (c) vs Igor Ivanov


Fan's Choice Match
??? vs ???


Singles Match
Chris Cold vs Michael Bisping


No DQ Match for Hardcore Championship
Wes Wallace (c) vs Sean Tyler


Singles Match for PHW Championship
Jose Lopez (c) vs Reaper


Final of the King of the Ring Tournament
Mike Baines vs Ryback



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#2 08-05-18 22:31:51

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: PHW PPV King of the Ring

Drew Gulak (c) vs Igor Ivanov - Walka totalnie z dupy o ile się nie mylę. 5 stara raczej nie uświadczymy. Ciężko się tu jakoś rozpisać, bo to dosyć losowe starcie. Faworyta upatruję w Gulaku, który mi zaimponował na poprzednim Evolve i powinien teraz pas obronić.

??? vs ??? -
Skoro fani wybierają, to Triple B tu będzie! Szczerze nie mam pojęcia, kto tu zawalczy. Może Dan Dowson. On chyba nie ma z nikim walki. Tylko czy fani by go wybrali? Za to, co odpieprza i jak wszystko ma w dupsku, fani jego również powinni mieć. xd Jest też Paddy Jackson! Tylko to ulubieniec użytkowników, czy fani by go lubili tak jak my?

Chris Cold vs Michael Bisping - To jest bardzo ciekawe zestawienie. Rewanż za Paradise Lost. Od poprzedniej gali PPV ich feud stał się naprawdę ciekawy. Cold się rozkręcił i w sumie szkoda jakby tu przegrał. Najlepiej jakby jakimś kantem wygrał, bo Bispinga też szkoda. Panowie prezentowali wysoki poziom w feudzie. Co do rozpisania walki to raczej fajerwerków nie będzie. Poprzednio ratowała ich stypulacja, teraz stypulacji nie ma, więc nie wiem, jak to rozpisane zostanie. Może być ciężko, patrząc na to, jak ma walczyć Bisping.

Wes Wallace vs Sean Tyler -
Tutaj oczekuje zajebistej walki. Przez to, że Joker praktycznie na koniec się pojawił, feud sporo na tym stracił. Jednak nie mogę napisać, że nie był ciekawy, bo to byłoby kłamstwo. Działy się fajne rzeczy, takie jak niszczenie szatni, czy też spina Wallace'a z Y2J. Raczej Wallace wygra. Sean Tyler dał w swoim speechu taki sygnał, że to wcale nie będzie ich ostatnia walka. Może źle to zinterpretowałem, nie wiem.

Jose Lopez vs The Reaper - Walkę ja napisałem. No taki przedsmak tutaj mogę napisać. Będzie szybkie tempo, sporo kontr i trochę techniki. xD Gabaryty Żniwiarza w ogóle mi nie przeszkadzały. Ma bogaty moveset, więc było z czego czerpać. Co do feudu. No ja chyba zawiodłem, patrząc na opinie. Najwidoczniej nie potrafię pisać przeciwko mrocznym postaciom, nie wiem. Reapy zbierał dosyć dobre recenzje, więc może tutaj namieszać.

Mike Baines vs Ryback - No i Main Event. Jako że to pierwszy taki turniej, to musiała to być walka wieczoru. Baines ma teraz zajebisty moveset, więc tu również liczę na bardzo dobrą walkę. Obaj prezentowali bardzo wysoki poziom. Ciężko przewidzieć wynik. Baines przeszedł ogromną metamorfozę i stał się bardzo ciekawy. Ryback ciągle trzyma swój wysoki poziom. Wygrany raczej dostanie walkę o główny pas. No bo nie po to walczą w walce wieczoru PPV, by gonić za midcardowym pasem. Zestawienie Lopez vs Baines to ringowy orgazm. Zestawienie Lopez vs Ryback też jest dobre, bo obaj się bardzo dobrze znają. ;> Zestawienie The Reaper vs Ryback to walka dwóch niszczycieli, a zestawienie Baines vs The Reaper to ciekawe pod względem psychologii by było i to nawet bardzo.


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 09-05-18 00:19:23

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: PHW PPV King of the Ring

[/b]Singles Match for TV Championship
Drew Gulak (c) vs Igor Ivanov[/b] - Walka z pizdy jak pomysły Carnivala na memy z Rybackiem, natomiast nie sądzę, że Gulak straci pas. Nie powinien. Nie to, że Ivanov prezentuje się jakoś źle, tylko po prostu Gulak nie zasłużył żeby umoczyć pierwszą walkę.

Fan's Choice Match
??? vs ???
: Tu się może stać wszystko, nawet nie pamiętam kogo postawiłem w typerze, natomiast spodziewam się sporych sensacji zarówno pod względem składu jak i pod względem wyniku


Singles Match
Chris Cold vs Michael Bisping
: Tak jak pisałem w komencie do gali - to jest feud, który nie może się zakończyć na tej gali, bo on się po prostu rozkręca bardzo dobrze. Bisping wygląda świetnie od debiutu, Cold w ostatnich tygodniach również nie odstaje, to jest walka, i feud, który musi powtórzyć się raz jeszcze, w końcu do trzech razy sztuka


No DQ Match for Hardcore Championship
Wes Wallace (c) vs Sean Tyler
: Ostatnio walka  o pas Hardcore była zajebiśćie zabookowana, natomiast tutaj myslę, że może być nawet jeszcze lepiej. Panter robi lepszą robotę niż kiedykolwiek, a Joker odżył w ostatnich dwóch tygodniach, ale na moje trochę za późno, to nie jest takie łatwe, przeskoczyć Wesa od tak. Wygra Wallace, mam nadzieję, że ładnie to zostanie zabookowane

Singles Match for PHW Championship
Jose Lopez (c) vs Reaper
: Ten feud całościowo przegrałby wyraźnie z tym o pas Hardcore gdyby Shiro nie próbował na początku robić z Jokera jakiegoś pizdowatego Tylera. Cipoheel się w starciu z Wesem nie sprawdza, bo Wallace to brutalny sukinsyn, który nie ma litości, i takie rzeczy po prostu wykorzystuje. Lopez powinien wygrać dośc łatwo, Reaper to jeszcze nie jest ta półka, szkoda, że Ryse nie wybrał Pentagona, który w ostatnim PHW był jednym z moich cichych faworytów

Final of the King of the Ring Tournament
Mike Baines vs Ryback
: Zderzenie dwóch światów tak naprawdę. Paradoksalnie tutaj porazka może zaszkodzić każdemu, zarówno mojemu Rybackowi, którego staram się jednak bookować na coś innego niż tylko błazna, a Baines zyskał w ostatnich tygodniach niedługo wiecej niż Joker, który go odjebał. Ja bookuję tę walkę, bookuję ten pojedynek na kilka razy, od dwóch tygodni, myślę, że bedzie nieźle.



Podsumowując: Paradise Lost to na pewno nie bedzie, ale liczę na dobrze zabookowane walki. Karta jest dość dobra, a i mogą być niespodzianki.


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

#4 09-05-18 00:44:30

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: PHW PPV King of the Ring

"Walka z pizdy jak pomysły Carnivala na memy z Rybackiem" XDDD

Gulak dał ostatnio świetne promo, wygrał pas i wątpię, że miałby go stracić na PPV z Ivanovem. Drew zasługuje, żeby go trochę potrzymać i nie widzę tu innej opcji, niż jego wygrana. Niespodzianki nie powinno być.

Pierwszy typ to Bo, w końcu fani powinni na niego głosować. Jeśli miałbym typować, kto może znaleźć się w tej walce, to na drugim miejscu Dan. Możliwy jest też udział Jericho i Tokora, chyba że dostaniemy walkę Okady z Jacksonem, ale tego nie przewiduję. Może coś jeszcze innego i jakaś solidna niespodzianka?

Feud tej dwójki mimo wszystko myślę, że może być kontynuowany. Mam wrażenie, że walka zakończy się w jakiś nieczysty sposób, albo bez rozstrzygnięcia. Faworyta ciężko mi wytypować, bardziej kierowałbym się ku Bispingowi ze względu na segmenty, jednak już Cold raz z nim przegrał na PPV.

Tu zostawię bez typów i oceny, ciężko mi komentować swoją walkę. Co do samego pojedynku, obie postacie mają dosyć fajny move-set i powinniśmy zobaczyć bardzo ciekawe widowisko. Nie ukrywam, liczę tutaj na bookera.

Feud panów od głównego pasa był naprawdę dobrze prowadzony i powiem szczerze, nie miałem wobec niego wielkich oczekiwań bo nie wiedziałem, jak uda się ich obu w segmentach połączyć. Wyszło solidnie i dosyć ciekawie. Lopez trzymał poziom, może nie aż tak wysoki jak w konfrontacjach z Riddlem, ale mnie nie zawiódł osobiście. Reaper też dał radę, jednak dziwne by było, jakby Jose stracił od razu pas przy pierwszej obronie po takim zwycięstwie na Paradise Lost, dlatego tu bym wskazał na niego i kolejną efektowną wygraną.

No i walka wieczoru. Nie ukrywam, liczyłem na to, że będzie to ostatnie starcie ze względu na nazwę gali. Obaj prezentowali naprawdę wysoki poziom i nie zawiodłem się czytając segmenty whipa i Bryxa. Szkoda tylko, że nie dostaliśmy ich chociaż jeszcze jednej konfrontacji, ale to szczegół. Gdybym sam miał wybierać, ciężko byłoby mi się zdecydować, kto ma wygrać ten turniej. Baines cholernie się wyróżnia, Ryback również daje bardzo dużo fedce. Typować nie będę, z wygranej jednego, jak i drugiego będę zadowolony. Liczę jedynie, że Ryback nie odpłynie po Armbarze

PPV zapowiada się zacnie, brakuje troszkę tych nazwisk w karcie jak Dowson czy Tokor i dlatego jeśli chodzi o walki może być lekko gorzej niż na Paradise Lost, jednak tamta była tą najważniejszą w roku. Mimo wszystko powinno być cholernie ciekawie.

Ostatnio edytowany przez Panter (09-05-18 00:55:08)


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kareena.pun.pl www.silverdefenders.pun.pl www.zlobek46.pun.pl www.elpassoprzeciwdopalaczom.pun.pl www.wsziagrupac.pun.pl