Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

  • Index
  •  » Sport
  •  » FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

#1 10-12-17 16:14:34

Aigor

xD

Zarejestrowany: 27-02-16
Posty: 204
Punktów :   

FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Grupa A
1. Rosja
2. Arabia Saudyjska
3. Egipt
4. Urugwaj

Grupa B
1. Portugalia
2. Hiszpania
3. Maroko
4. Iran

Grupa C
1. Francja
2. Australia
3. Peru
4. Dania

Grupa D
1. Argentyna
2. Islandia
3. Chorwacja
4. Nigeria

Grupa E
1. Brazylia
2. Szwajcaria
3. Kostaryka
4. Serbia

Grupa F
1. Niemcy
2. Meksyk
3. Szwecja
4. Korea Płd.

Grupa G
1. Belgia
2. Panama
3. Tunezja
4. Anglia

Grupa H
1. Polska
2. Senegal
3. Kolumbia
4. Japonia



Zapraszam do dyskusji na temat zbliżających się wielkimi krokami mistrzostw świata w piłce nożnej. Kto wygra mundial? Kto zostanie czarnym koniem? Jak zaprezentują się Polacy? Piszcie w komentarzach.


https://3.bp.blogspot.com/-4RN0a2hn7Wc/Wk9cI5XnmgI/AAAAAAAA5m4/qFcqDyehyuwGBRQV2wQzg1LVCU3jXOLtgCLcBGAs/s1600/Img-Jay-White-Switchblade.png

Character Card: "Chris Cold"
Streak:
Win: 4 Draw: 1 Lose: 4

Offline

 

#2 10-12-17 18:38:06

Yarexon

Marvin Jones

48524231
Zarejestrowany: 17-03-16
Posty: 194
Punktów :   

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

No to ja zaczne i dorzuce jeszcze moich faworytów  do wyjścia z grup. Grupa A to bez większej historii, Rosja i Urugwaj rozstrzygną między sobą pierwsze i drugie miejsce, ale raczej wyżej będzie drużyna z Ameryki. W B sytuacja ma się podobnie tylko tutaj zdecydowanie wyżej notuje Hiszpanów nad Portugalczykami. W Grupie C z pewnością pierwsze miejsce zajmie Francja, a drugie rozegra się między Peru, a Danią, ale znowuż postawię na Amerykę Południową. W D mamy jednego zdecydowanego faworyta w postaci Argentyny, a reszta stawki ma równe szanse, ale chyba postawiłbym na Nigerię, bo mogą zamęczyć rywali swoją żelazną kondycją. Grupa E to zdecydowana dominacja Canarinhos, a drugie miejsce przypadnie raczej Szwajcarom lub Kostaryce ze wskazaniem na tych pierwszych. Grupa F jest dla mnie bardzo ciekawa i myślę, że tutaj Meksyk może mocno namieszać i znaleźć się niemalże na równi z Szwabami. Grupa G to znowu rywalizacja dwóch drużyn, Belgii i Anglii. Osobiście wolę Belgów. No i na koniec "polska grupa". Myślę, że nasi wyjdą z grupy, nie bez problemów, ale uda się zająć pierwsze miejsce, a razem z nami przejdzie Kolumbia. Kto ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju? Mam trzech faworytów: Francja, Hiszpania i Niemcy. Jeżeli chodzi o Trójkolorowych to wszystko zależy jak Mbappe sobie poradzi z presją wielkiego turnieju i wielkiej presji. Jeżeli to wytrzyma to mogą zajść daleko. Hiszpanie od lat zachodzą daleko i teraz nie powinno być inaczej. Niemcy bronią mistrzostwa, więc będzie im zależało, aby dobrze się pokazać. Mój czarny koń? Stawiam na Nigerię lub Meksyk. Afrykańce są w stanie zbiegać większość drużyn grających na tym turnieju, a Meksykanie grają szybki i bardzo niewygodny futbol. Jak wystąpią Polacy? Po taak udanych kwalifikacjach mój apetyt sięga aż półfinałów, ale zobaczymy jak to będzie, bo może być jak w Korei w 2002r.


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBEJ5es-ji5jEstjFNL2JRNWHszcHspIrvsUeOf_qaV_SXCU7u


Marvin Jones
Streak:         Streak on PPV:
9-4-1         2-0-0

Achievements:
1x PHW Hardcore Champion (current)



https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYQlD4cc4C3r0wJ2XmMwplzdc8EeUZeNKzlaTc_wPj5d-QswP9


Dave and Martin Whitaker
Team Streak:         Team Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Martin's Streak:         Martin's Streak on PPV:
2-1-0         1-0-0
Dave's Streak:         Dave's Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Wins-Loses-No contests



VIDE CUL FIDE

Offline

 

#3 30-12-17 15:27:00

Michal

https://i.imgur.com/hGgY0po.png

Zarejestrowany: 17-03-16
Posty: 172
Punktów :   

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

A: Rosja, Urugwaj
B: Portugalia, Hiszpania
C: Francja, Dania
D: Argentyna, Islandia
E: Brazylia, Szwajcaria
F: Niemcy, Meksyk
G: Belgia, Anglia
H: Polska, Kolumbia

Pewnie przed samymi mistrzostwami temat się bardziej ożywi. Widzimy się na powołaniach <3


https://66.media.tumblr.com/a0619e182ac486147a5b8e13ac1f79a8/tumblr_oczydsHlOS1uofr2ko8_500.gif
0/0/0

Offline

 

#4 02-01-18 15:05:16

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

ciekawy temat, zauważyłem go dopiero teraz.

A: nie wyobrażam sobie, żeby Rosja nie wyszła z grupy. Mają chyba najmocniejszą kadrę od czasów, gdy Arshavin był jak młody bóg. Rosja raczej wyjdzie z drugiego miejsca, bo zremisuje dwa mecze. Z Urugwajem i Egiptem. Wygrają na otwarcie z Arabią i będą mieli 5 punktów. Urugwaj swoim wyrachowaniem wygra dwa z Egiptem i Arabami i zajmie 1 miejsce.

B: Raczej grupa nie pozwalająca na głębsze analizy :d jednak dla mnie Maroko jest faworytem do wyjścia. Wydaje mi się, że mogą powalczyć z Portugalią, jeśli będą mieli swój dzień. Hiszpania z pierwszego i Maroko z drugiego

C: Francja i Peru. Dania nie będzie dobrze grała na mundialu. Oni mają bardzo europejski styl i Peru ich jebnie.

D: Argentyna i Chorwacja. Czemu Chorwacja? Jest to ostatni turniej ich wielkiego pokolenia genialnych zawodników ofensywnych, a nowi są jeszcze dość młodzi. Modric, Mandzukic, Perisic. Oni wszyscy grają o wszystko, a znam dwóch typów z Bałkanów. Twarde skurwiele.

E: Brazole to oczywiste. Może tutaj Kostaryka zaskoczyć, ale raczej Szwajcaria. Mają super mieszankę doświadczenia z młodym geniuszem. Ale Brazole wklepią każdemu po 2-3.

F: Niemcy i Meksyk. Szwecja nie ma atutów, a Korea jest pierwszy raz od lat podporządkowana pod jednego zawodnika i to ich zgubi.

G: Anglia i Belgia zrobią sobie festiwal strzelecki.

H: Patriotycznie trzeba myśleć, że wyjdą nasi. To już są 3 mistrzostwa, które będę oglądał i chce zobaczyć wielki mecz Polaków. Będzie ciężko, bo Senegal jest mega mocny, zależy jak ułoży to ich trener, a Kolumbia jest bardzo podobna do naszej kadry. Japonia każdemu napsuje dużo krwi, ale będzie w rozrachunku niegroźna.

Kto wygra? Włochy xD na poważnie to chciałbym sukcesu Brazoli, albo wygrania MŚ przez Messiego. Nie jestem kibicem hiszpańskiej piłki, ale chłop zasłguje jak mało kto. Od półfinalu jest już loteria. A na loteriach zawsze szczęście mają Niemcy. Trójka do tytułu to wg mnie Niemcy, Argentyna i Brazylia. Czarny koń? Chciałbym, żeby to była Polska, ale Chorwacja wg mnie zrobi dużo. Porażką tych MŚ będzie Portugalia, nie wyjdą z grupy.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#5 05-01-18 02:43:16

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

W większości grup nie typuje miejsc 1-2, po prostu kto moim zdaniem wyjdzie.

Grupa A: Urugwaj, Egipt - Rosja gospodarz, ale nie zdziwię się jak sam Salah wygra im mecz, patrząc co czasem potrafi zrobić bramkarz włącznie z obroną Rosjan xD
Grupa B: Hiszpania, Maroko - porażka z Hiszpanią, 0:0 z Maroko i powtórka z 2014 dla Portugalii, nie zaskoczyłoby mnie to
Grupa C: Francja, Dania
Grupa D: Chorwacja, Argentyna/Nigeria - wszystko zależne jak zagra zespół oprócz Messiego
Grupa E: Brazylia, Serbia
Grupa F: Niemcy, Meksyk
Grupa G: Belgia, Anglia
Grupa H: Polska/Senegal/Kolumbia - cieżko będzie o wyjście, Senegal czy Kolumbia moim zdaniem szanse mają na tym samym poziomie co i my, jeśli miałbym patriotycznie typować do wyjścia Polaków to obok nas widzę Senegal

Czarny koń? Moim zdaniem Chorwacja, może my, Senegal czy Nigeria, szanse daje też Serbom, którzy skład mają, jednak na turniejach od kiedy oglądam to sobie nie radzą. Może teraz będzie inaczej. Dania również może zaskoczyć patrząc po tym co wyczyniają ostatnio, a jeśli Eriksen będzie w formie wszystko możliwe.

Ostatnio edytowany przez Panter (05-01-18 02:44:51)


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 

#6 12-04-18 17:13:46

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Odświeżam temat, jako że robi się ciekawie w piłce ostatnimi czasy. Już nie będę się zagłębiał w grupy, a powiem o swoich faworytach na ten turniej na chwilę obecną.

1) Podtrzymuje zdanie, że Brazole mogą zrobić mielonkę. Oglądałem ich wcześniejsze mecze towarzyskie i cholera bez Neymara grają również zajebistą piłkę. Jak się patrzy na ich skład to jest miazga. Naprawdę. Takiego potencjału ofensywnego nie ma nikt. I mają bramkarzy, bo Alisson i Ederson będą stanowić o sile tej pozycji przez lata w Europie. Pytanie jest jedno, czy Silva poprowadzi ich w końcu w obronie ku stabilnej grze. Według mnie, kiedy jak nie teraz. To jest szczyt tej generacji piłkarzy w Brazylii. Ta młodsza, czyli Jesus czy bodajże ten Arthur co idzie do Barcelony latem, to jeszcze nie ten kaliber piłkarski. Dla mnie Brazylia to pewniak do półfinału.

2) Hiszpania, tutaj podobnie jak w Brazylii, ich kadra jest porażająca. Mają taką ekipę, dla której to jest ostatni dzwonek na MŚ. Każdy znaczący gracz w sile wieku, a Costa na napadzie może zrobić prawdziwą rzeźnie. Środek pola i potencjał ich kreatywności mnie rozpierdala. A tył zabezpieczony przez Albe, Ramosa, Pique i Juanfrana prawdopodobnie daje gwarancje na dobrą grę w destrukcji, a do tego wentyl bezpieczeństwa, czyli niezły De Gea, który dla mnie jest mocno przereklamowany, ale nadal, to top 10 na świecie golkiperów.

3) I tutaj wcześniej typowałem Niemaszków, ale teraz jakoś nie widzę ich wielkiego sukcesu. Nie wiem czemu, ale mam takie wrażenie, że to może być zmierzch Loewa. Ale to tylko dość ryzykowna moja tez. Dlatego moim trzecim typem, który pewnie będzie się zmieniał podczas turnieju to...Portugalia. Nie mogę przejść obojętnie obok tego co robi Ronaldo obecnie. Koleś jest cholerną maszyną. I dlatego wydaje mi się, że jeśli utrzyma tą dyspozycje, a raczej to zrobi, to cholera cofam swoje słowa o Maroko. Kumple Ronaldo z kadry musieliby mocno pomóc przeciwnikom. Koleś wygrywa mecze samemu. I żeby nie było, w debacie Messi czy Ronaldo jestem bardziej team Messi. Nie zmienia to faktu, że Argentyńczyk po genialnej jesieni, wygląda jakby grał z urazem, albo był juz u kresu swojej wytrzymałości.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#7 13-04-18 15:00:08

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Ja chyba dalej będę upierał się przy tym Maroko mimo wszystko. Może ich bezpośredni mecz się skończyć chociażby 0:0, ale i Portugalia równie dobrze może wygrać jakieś 3:0. Liczę jednak na niespodziankę w tej grupie.

Co do Brazylii - nic dodać, nic ująć. Hiszpania - to samo. W Niemców też wierzę mniej. Do swoich faworytów dorzuciłbym jeszcze Francję mimo wszystko.

I może będzie to zaskakujące - mam wrażenie, że bardzo daleko może zajść Argentyna. Mimo słabej gry kadry i wyników, wszystko może zmienić się na samych mistrzostwach. Mają dobrego trenera, który umiał poprowadzić drużynę narodową, w końcu 2 razy z Chile wygrał Copa America. Zawodnicy jak się nie patrzy, są naprawdę dobrzy i może akurat uda się to zlepić na same mistrzostwa w spójną całość? Argentyna to drużyna, którą mógłbym typować na zwycięzce, ale równie dobrze może odpaść w grupie ulegając Chorwatom i Nigerii.

Wiem, że do końca mecze towarzyskie nie są odzwierciedleniem tego, co może być na mistrzostwach, ale zaskoczyło mnie chociażby Peru. Nie mogę się pozbyć jednak wrażenia, że grupa C będzie bardzo podobna do tej, w której Francja grała w 2014. Raczej przejdą dwie europejskie, Peru powalczy, a Australia bez punktów. Tak to teraz widzę, ale wszystko jest realne.


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 

#8 13-04-18 15:01:31

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

http://www.sport.pl/mundial/0,161177.html

Poza tym zapraszam do typowania i podzielenia się może screenami jakimiś, jak to może wyglądać.


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 

#9 23-04-18 23:20:54

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Z perspektywy czasu, bardzo mnie cieszą wyniki meczów towarzyskich. Nie będzie samozachwytu na mistrzostwach, a ta odrobiona strata przez Koreę może ich tam czegoś nauczy i da im trochę więcej koncentracji na samym turnieju. Myślę, że powinno być lepiej niż podczas tych dwóch spotkań


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 

#10 29-04-18 18:44:25

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Egipt wygra, Salah Królem Strzelców. Róbcie screeny. Gwarantuje wam. Egipt. Albo ktoś inny.


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

#11 04-06-18 19:17:16

 Raptor

YO

37607244
Zarejestrowany: 28-02-16
Posty: 644
Punktów :   15 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Z racji tego, że Mundial zbliża się wielkimi krokami, a ja się w tym temacie jeszcze nie wypowiadałem, to teraz to zrobię, omawiając poszczególne grupy, bo nie chce mi się zaglądać w drabinkę. Na wstępie powiem, że będzie to raczej moja subiektywna opinia, składająca się po części z tego, czego bym chciał, a nie żadna tam ekspercka ocena, bo ekspertem nie może nazywać się ktoś, kto ogląda piłkę tylko na szczeblu reprezentacyjnym (tj. Mundiale, Euro i mecze reprezentacji Polski).

Grupa A wygląda dość ciekawie, chociaż niezbyt mocarnie. Faworyta tutaj upatruję w Urugwaju. Arabowie nie powinni się liczyć, nawet jeśli nie będą grali w tych swoich sukienkach. W kadrze Egiptu oprócz Salaha zauważyłem bramkarza, który zapewne wymaże nazwisko Faryda Mondragona z księgi rekordów mistrzostw. I zawodnika o pseudonimie Trezeguet. Czy to wystarczy na Rosjan? Nie wiem, trochę byłoby wstyd gospodarzowi (który na dodatek zwie się Rosja) odpaść już w fazie grupowej. Typuję...a co mi tam. Żeby za dużo Europy nie było. Niech Trezeguet namiesza.

Moje typy:
1. Urugwaj
2. Egipt
3. Rosja
4. Arabia Saudyjska


Patrząc na skład kolejnej grupy już tracę ochotę na oglądanie meczów z tymi drużynami. Serio, to jest jakaś zajezdnia autobusowa a nie grupa. Obstawiam całkiem sporą liczbę wyników 0-0 (mam tylko nadzieję, że ktoś tam jednak tę bramkę strzeli, bo inaczej będzie problem). No dobra, Hiszpania powinna sobie poradzić. Z ciekawości spojrzałem sobie na dorobek dwóch zespołów spoza Europy. Iran łącznie w 18 meczach kwalifikacyjnych stracił 5 bramek. Maroko w 8 meczach straciło jedną bramkę. Nawet jeśli rywali nie mieli imponujących, to myślę, że ta statystyka coś mówi. Ciężka przeprawa tak dla zawodników, jak i dla widza. To samo tyczy się Portugalii. Wszyscy wiemy, jak grają zespoły Santosa (nie trawię typa), także tutaj kolejny autobus. Kto wyjdzie? Hiszpania pewnie wyjdzie. I życzę Portugalii, żeby odpadła. Żeby te autobusy skutecznie ich zatrzymały. Optymistycznie postawię.

Moje typy:
1. Hiszpania
2. Maroko
3. Portugalia
4. Iran


Grupa C wygląda całkiem interesująco, z jednym wyraźnym faworytem w postaci Francuzów. Australia pewnie przepadnie, chociaż trudno mi cokolwiek powiedzieć na temat tego zespołu. To samo tyczy się Peru, którego dawno na MŚ nie było, ale może coś tam potrafią ugrać. Myślę, że kwestia drugiego miejsca rozstrzygnie się pomiędzy nimi, a Danią. Ale jedna i druga drużyna ma niewielkie szanse na to, by wysoko zajść w fazie pucharowej.

Moje typy:
1. Francja
2. Peru
3. Dania
4. Australia


Następnie widzę bardzo interesującą grupę D, z której tak naprawdę każdy może wyjść. Najmniejsze szanse daję Nigeryjczykom, co nie oznacza, że od razu ich skreślam. Po prostu nie trafili najlepiej. Islandia robi furorę i w sumie życzę im, by furorę robili dalej. Chorwaci w ostatnim czasie mnie zawodzą, zawsze typuję ich wysoko i zawsze gdzieś przepadną. Argentyna, mam nadzieję, swój limit szczęścia już wyczerpała na poprzednim Mundialu. Im także, podobnie jak Portugalii, życzę trzech meczów na MŚ 2018.

Moje typy:
1. Islandia
2. Chorwacja
3. Argentyna
4. Nigeria


Grupa E to kolejna interesująca grupa. Tutaj widzę dość wyraźnego faworyta w postaci Brazylii, która powinna zająć pierwsze miejsce a potem znowu przegrać 1-7 w półfinale. Kostaryka namieszała przed czterema laty, tym razem jednak myślę, że tego nie zrobią. Nikt ich nie zlekceważy. Życzę im awansu, kolejnej niespodzianki, no ale nie wydaje mi się. Drugie miejsce dla drużyny z Europy. Serbia albo Szwajcaria. Trudno mi powiedzieć, obydwie drużyny wyglądały chyba dość dobrze w eliminacjach, a innego punktu odniesienia to raczej nie mam...postawię na Serbów.

1. Brazylia
2. Serbia
3. Szwajcaria
4. Kostaryka


Kolejna grupa pod względem rozkładu sił wygląda dość podobnie do grupy C. Mamy faworyta - Niemców, i trzy drużyny, spośród których każda teoretycznie może wyjść. Teoretycznie, bo Korea ma małe szanse. Z eliminacji wynika, że są słabsi od Iranu. Dlatego oni zajmą ostatnie miejsce. Druga pozycja znowu jest kwestią otwartą. Jak wcześniej stawiałem głównie na drużyny spoza Europy, tak tym razem wybiorę Szwecję. Co prawda bez Ibry, ale i bez niego udało im się awansować, no i odjebali Włochów, o tym nie zapominajmy. I może tak z sympatii, bo mi się ten Meksyk już znudził.

1. Niemcy
2. Szwecja
3. Meksyk
4. Korea Płd.


Tutaj mamy teoretycznie dość klarowną sytuację, jeśli chodzi o rozkład sił, bo drużyny z Europy wyglądają na zdecydowanych faworytów. A mówię teoretycznie, bo jedną z nich jest Anglia. A Anglicy lubią sobie odpaść z wielkich imprez nawet w fazie grupowej. No ale tym razem myślę, że jednak wyjdą (jak nie wyjdą to chyba będzie można ich nazywać najbardziej frajerską reprezentacją, czy nie?). Trzecie miejsce jest mało istotne, zresztą nic nie wiem ani o Tunezji, ani o Panamie, ale Tunezja jest na MŚ a nie ma Ghany, więc postawię na Panamę.

1. Belgia
2. Anglia
3. Panama
4. Tunezja


No i ostatnia grupa, nasza. Nie jestem pewien, ale to chyba najbardziej wyrównana grupa i tak naprawdę każdy ma szanse na awans. Z całą sympatią do Japończyków jednak typuję ich do ostatniego miejsca, bo po pierwsze ktoś musi je zająć, po drugie nie chce żeby byli to Polacy, a po trzecie jednak Japonia wygląda nieco słabiej od pozostałych zespołów. Kolumbię upatruję w roli faworyta tej grupy, chociaż słyszałem głosy, że to nie jest już tak silna drużyna jak cztery lata temu. Bardzo chciałbym, żeby naszym udało się awansować, jednak będzie ciężko, bo słyszałem że Senegal wygląda bardzo dobrze. Będę jednak optymistą.

1. Kolumbia
2. Polska
3. Senegal
4. Japonia


http://media.giphy.com/media/144onOs6QxkYj6/giphy.gif

Raptor's PHW Achievements:
- skomentowanie własnej gali jako HB
- utrata pasa mistrzowskiego na rzecz NPC
- pomysłodawca Hamster Cage Matchu

Offline

 

#12 04-06-18 23:12:45

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Raptor napisał:

Moje typy:
1. Urugwaj
2. Egipt
3. Rosja
4. Arabia Saudyjska




Moje typy:
1. Hiszpania
2. Maroko
3. Portugalia
4. Iran



Moje typy:
1. Francja
2. Peru
3. Dania
4. Australia




Moje typy:
1. Islandia
2. Chorwacja
3. Argentyna
4. Nigeria




1. Brazylia
2. Serbia
3. Szwajcaria
4. Kostaryka




1. Niemcy
2. Szwecja
3. Meksyk
4. Korea Płd.




1. Belgia
2. Anglia
3. Panama
4. Tunezja




1. Kolumbia
2. Polska
3. Senegal
4. Japonia

Piszę tutaj już chyba trzeci raz, ale cały czas różne rzeczy mi się kreują w głowie na temat tego mundialu.

A: Zdecydowanie kibicuje Urusom. Spojrzałem na ich kadrę i się mocno zdziwiłem widząc tam Bentancura z Juve. Młody chłopak, mało pograł, a jedzie na mundial. To główny powód, że im kibicuje, bo jako, że nie ma Włochów to moje sympatie klubowe przechodzą na inne zespoły. Co do drugiego miejsca, to ja jednak mimo wszystko czuje, że ściany pomogą Ruskom. Kurde, mają naprawdę dobrego selekcjonera i można być pewnym, że Rosjanie nie wymiękną fizycznie. Też w sumie chciałbym, żeby Rosja wyszła, bo mają paru ciekawych graczy. Egipt to nie moja para kaloszy, Salah nie budzi we mnie żadnych uczuć.

B: Też mi się to Maroko podobało. I nadal mi się podoba. Ale kurwa Ronaldo. Do tego paru biegaczy i w miarę solidna obrona. Czuje jednak, że Portugalia znowu się prześlizgnie. Iranowi nie daje szans. Owszem, to nie będą fajnie mecze do oglądania, ale w końcu padną. Z kolei Maroko jest w stanie zremisować, ale nie wiem czy stać ich, żeby pokonać Portugalie. Hiszpania przejdzie gładko z kompletem punktów. Są piekielnie mocni. Grupa w której dopuszczam rotacje na drugim miejscu. Nie obstawiłbym awansu Maroko i też nie dałbym na awans Portugalii. 50-50.

C: Francja ma cholernie mocną kadrę. Są faworytem i nie ma w tej grupie zespołu, który będzie w stanie ich pokonać. Remis tak, ale Francja nie przegra w grupie. Jeżeli będą zgrani i bardziej dojrzali niż na Euro to stać ich na wszystko. Ale pozostała trójka zespołów to bardzo ciekawe zestawienie. Niedoceniamy Australii. Oni mają tam parę zacnych graczy, którzy grają w Angli i chyba u Niemca. Ale to może być za mało na solidną Danie i chyba zespół, którego nie mogę nijak scharakteryzować. Peru jest lepsze niż niektóre "ciekawe" zespoły, ale też nie mają na papierze jakości na awans. Ja tu czuje, że będzie klasyka. Faworyci, czyli Francja i Dania.

D: Bardzo ciekawa grupa, tu będą najlepsze mecze. Argentyna ma presje niewiarygodna, musi ugrać coś na tych mistrzostwach i chyba oni myślą realnie o wygraniu Pucharu. Ale czy mają jakość? Mają Messiego, to może wystarczyć. Z kolei drugie miesjce..serce mówi Chorwacja. Ale wiem, że te trzy zespoły są w miarę równe. Ale mimo wszystko Chorwatom kończy się pokolenie i muszą wyjść z grupy. Są w podobnej sytuacji co my. Mandzukic królem strzelców. Róbcie screeny.

E:Brazole. I tyle. Ale tu będzie wesoły futbol. Taka kadra Brazylii to może pokonać każdego. Będzie joga bonito. A kto po nich? Serbia, z racji że Szwajcaria jest rozjebana urazami i nie wiadomo jak to będzie z formą. A Serbia ma ciekawe pokolenie i gwiazdę w postaci Sergieja. Kostaryka to będzie zespół, który będzie miał 0 punktów. Wtedy mieli tego Campbella z przodu. A ja nie wiem, czy on nawet żyje. Także Navas ich nie uratuje.

F: Niemcy to pewniak. Ale ja tu Szwecji nie widzę jednak. Oni nie umieją grać w piłkę. I tyle. Nie kibicuje im za Włochów i mam ich w dupie. Korea będzie grała wesoły futbol, bez jakiejś kalkulacji, ale swoje problemy zrobią. Meksyk będzie drugi. Oni umieją wygrywać mecze na styku i tak właśnie pokonają Koree i Szwecję.

G: W zasadzie tylko idiota by postawił na Panamę/Tunezje. Nie ma takiej opcji. Anglia jest słaba strasznie, ale nie aż tak. Wyjdą z grupy, ale potem przegrają i na ryby. Belgia może dojrzała, ale w sumie ile oni już dojrzewają. Mają pokolenie super, ale co to będzie to nikt nie wie.

H: I tutaj jest strach. Strach przed powtórką z Korei, albo z Niemiec. Nie wiem w końcu jak z Glikiem, bo ja wiem tylko, że jutro jedzie na jakieś badania do Nicei. Ale on tu nie jest aż tak ważny. Senegal jest mocny, ale nie zbyt mocny dla nas. Japonia będzie walczyć, ale jest w naszym zasięgu. Kolumbia jest piekielnie mocna i możemy ugrać z nimi punkt. I co ja przez to myślę? Z Japonią będzie mecz o wszystko. A kitajce są wybiegane i dumne. Nie poddadzą się bez walki. W sumie to nikt nie mówi o tym, ale my jesteśmy jak otwarta księga dla innych. Lewy, Milik, Grosicki i stały fragment. Oby ktoś odpalił z formą. Kolumbia i Polska.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#13 05-06-18 00:05:48

venom

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 24-03-18
Posty: 73
Punktów :   

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

1. Urugwaj
2. Rosja
3. Egipt
4. Arabia Saudyjska




Moje typy:
1. Hiszpania
2. Portugalia
3. Maroko
4. Iran



Moje typy:
1. Francja
2. Dania
3. Australia
4. Peru




Moje typy:
1. Argentyna
2. Islandia
3. Chorwacja
4. Nigeria




1. Brazylia
2. Szwajcaria
3. Serbia
4. Kostaryka




1. Niemcy
2. Meksyk
3. Szwecja
4. Korea Płd.




1. Belgia
2. Anglia
3. Panama
4. Tunezja




1. Kolumbia
2. Polska
3. Senegal
4. Japonia

Co tu dużo pisać.

Offline

 

#14 24-06-18 17:58:11

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Dzięki stary, nikt nie ma wikipedii


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » FIFA World Cup 2018 - Dyskusja Ogólna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rzeczpospolitaclan.pun.pl www.valhalla-pwi.pun.pl www.java24.pun.pl www.narodowo.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl