Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 01-04-18 01:16:00

Aigor

xD

Zarejestrowany: 27-02-16
Posty: 204
Punktów :   

PHW Newspack #1

- Już w tą niedziele najważniejsze wydarzenie roku w Pure Hardcore Wrestling, gala Paradise Lost. Miejscem zmagań będzie stadion narodowy w Warszawie, mogący pomieścić nawet do 60 tysięcy osób. Większość biletów została wykupiona, reszta zaś zostanie rozdana okolicznym domom dziecka i tego typu fundacjom lub rozlosowana w ramach konkursów. Prawdopodobnie będziemy świadkami kompletu publiczności, co byłoby rekordem, jeśli chodzi o jakąkolwiek gale z pod szyldu PHW. Poniżej pełna karta walk na Paradise Lost 2018:

Street Fight Match
Chris Cold vs Michael Bisping

Singles Match for PHW Television Championship
Kazuchika Okada (c) vs Mystery Opponent

Singles Match
Ryback vs Paddy Jackson

Monster Ball Match
Dan Dowson vs The Reaper

Ambulance Match
Mike Baines vs Sean Tyler

Unsanctioned Match for PHW Hardcore Championship         
Wes Wallace (c) vs D-Von Dudley

I Quit Match for PHW Championship
Kenneth Riddle (c)  vs Jose Lopez



- Oficjalnym theme songiem gali został utwór "Back In The Game" zespołu Airbourne. Sam tytuł nawiązuje do powrotu do życia federacji, która jeszcze parę miesięcy temu żyła w stagnacji. Drugim theme songiem został utwór "Word Up" w wykonaniu Korn. Oprócz tego oficjalny theme song zyskała walka wieczoru pomiędzy Jose Lopezem a Kennethem Riddle, którym został "Paradise Lost" w wykonaniu Hollywood Undead.

- Komentowaniem gali zajmą się Tomasz Hajto oraz goście specjalni, czyli Dariusz Szpakowski i Artur Binkowski. Oprócz nich pojawią się przedstawiciele z takich krajów jak Niemcy, Anglia, Hiszpania, USA a nawet Japonia.

- Jeśli chodzi zaś o faworytów bukmacherów to wygląda to następująco. Jopse Lopez powinien pokonać Kennetha Riddle stając się nowym PHW Championem, zwłaszcza po ostatnich galach stał się wyraźnym faworytem. Wes Wallace zaś powinien obronić pas Hardcore Championship, jednak po ostatniej gali kurs na niego zmalał a na D-Vona wzrósł. W walce Mike'a Bainesa z Seanem Tylerem minimalnym faworytem jest ten drugi, jednak wysoki kurs na Anglika zachęcił wiele osób do postawienia na niego. Jeśli chodzi o pojedynek Dan Dowson kontra The Reaper to faworyt zmieniał się z gali na galę i kurs stoi po równo, podobnie jak w przypadku walki Chris Cold kontra Michael Bisping. Zdecydowanym faworytem w swojej walce jest Ryback, który powinien tym samym pokonać Paddy'ego Jacksona. Kazuchika Okada według kursów bukmacherskich powinien obronić pas TV a jako jego rywali wymienia się między innymi Bo Dallasa, Goldberga, Kevina Owensa czy Ilje Dragunova. Pojawiały się też kursy na to, że pas może przejąć... oczekujący na debiut tajemniczy Mark.

- Na gali Paradise Lost powinna mieć końca rywalizacja między Jose Lopezem a Kennym Riddlem. Pas najprawdopodobniej zmieni właściciela a nowy mistrz powinien dostać już nowego rywala w obronie pasa. Nie wiadomo zaś, jaka przyszłość czeka Kennetha. Zawodnik w pytaniach o swoją przyszłość jest bardzo tajemniczy, więc wszystko powinniśmy wiedzieć po gali PPV. Federacja od dawna obawiała się, że zawodnik może nawet opuścić jej szeregi. Stąd też duży push dla Lopeza, który w najbliższym czasie ma stać się twarzą PHW.

- Nie wiadomo również nic o przyszłości w PHW D-Vona Dudleya. Sam zawodnik podpisał kontrakt krótkoterminowy, który wygasa po Paradise Lost a rozmowy na temat przedłużenia umowy z zawodnikiem stanęły w martwym punkcie. Oficjale są zadowoleni z pracy, jaką wykonuje oraz jego programie z Wesem Wallacem, przy którym mistrz Hardcore się mocno wypromował. W razie pozostania w federacji Dudleya w planach jest rywalizacja jego z innym młodym zawodnikiem.

- Wielu zadaje sobie pytanie, kim jest tajemniczy Mark. Wszystko powinni wyjaśnić po największej gali roku, gdyż jego debiut przewidziany jest na #16 Evolve. Mówi się, że już na samym starcie ma dostać duży push a z czasem stać się czołowym zawodnikiem federacji. Nie bez powodu były puszczane jego proma. Federacja już wcześniej budowała grunty pod jego debiut.

- Sporym echem odbiło się pojawienie w federacji byłego UFC Middleweight Championa, Michaela Bispinga. Sam zawodnik już wcześniej chciał spróbować swoich sił w wrestlingu, lecz po zdobyciu pasa UFC postanowił wstrzymać się z ową decyzją. Gdy już wypełnił wszystkie zobowiązania wobec federacji, postanowił związać się z PHW. Federacja liczy, że zawodnik przyciągnie nie tylko fanów MMA do swojego produktu, lecz również będzie główną gwiazdą touru po UK, który powinien odbyć się już niebawem.

- Jeśli chodzi o przyciąganie nowych fanów, federacja zadbała o to, by mieć topowe gwiazdy z różnych stron świata. Tyczy się głównie tych krajów, gdzie wrestling jest popularny. Stąd pomysł na ściągnięcie do federacji Kazuchika Okady, które nie było łatwe, zwłaszcza pod względem finansowym. Zawodnik ten ma promować PHW na rynku Japońskim, gdzie federacja widzi szanse na zarobienie pieniędzy. To samo tyczy się Rybacka oraz Chrisa Jericho, którzy mają przyciągać uwagę widzów odpowiednio z USA oraz Kanady. Nie powiódł się pomysł z Meksykańską gwiazdą w PHW, gdyż Andrade Cien Almas kompletnie zawiódł i obecnie jest bliski opuszczenia federacji, niż pozostania jej. Szefostwo jednak liczy, że Lopez jako gwiazda hiszpańskojęzyczna dotrze i do tamtych odbiorców. Można też dodać, że z Australii do federacji przybył niejaki Ethan Milestone, jednak po pojawieniu się na dwóch galach zawodnik zniknął i nie wiadomo co się z nim obecnie dzieje.

- Po ostatnich czystkach wśród zawodników federacja postanowiła ściągnąć nowe nazwiska i tak kontrakty z PHW podpisali Rosyjscy wirtuozi Billy Ivanow oraz bardziej znany w Europie Ilja Dragunov. W kolejce do podpisania kontraktu jest gwiazdy sceny Indy Marty Scurll, jednak w jego wypadku pojawiły się jakieś problemy prawne, przez które zawodnik nie może jeszcze dołączyć do federacji. Zawodnik póki co nie komentuje sytuacji, tylko czeka na kroki, jakie wykonał w tej sytuacji jego prawnik.

- Jeśli zaś chodzi o zwolnienia to z federacją pożegnali się Steve Eilberg, Jeff Taylor, Devon Robinson, Alexa Bliss, Whittaker Brothers, Kirby Crawlers, Daniele Ricci, Milo Radicevic, Adam Cole, Wayne Brown oraz gwiazdy starego PHW Matthew Rush, El Toro i LG Destroyer. Federacja życzy im powodzenia w dalszej karierze i nie wyklucza ich powrotu w niedalekiej przyszłości, jeśli zawodnicy osiągną progres, którego nie osiągnęli tutaj.

- W ramach akcji promocyjnych zawodnicy PHW w składzie Jose Lopez, Chris Cold, Kazuchika Okada czy Paddy Jackson odwiedzili domy dziecka, szpitale dziecięce czy też szkoły, by spotkać się z najmłodszymi fanami organizacji.

- W tym samym celu, tylko że na zawodach strongman pojawiła się ekipa w składzie Goldberg, Ryback czy też Chris Dickinson.

- Dan Dowson na dużym ekranie? To nie żarty a sam zawodnik dostał propozycje zagrania w nowej produkcji reżyserii Patryka Vegi. Póki co zawodnik się jeszcze nie zdecydował, jednak jeśli się zgodzi to zagadką pozostaje jego kariera w PHW. Tu zawodnik stanowczo stwierdził, że nie zamierza opuszczać PHW a dwie rzeczy można pogodzić. Przypomnijmy że Wes Wallace niedługo wydaje płytę a występy w PHW nie przeszkodziły mu w jej tworzeniu.

- Monday Night Evolve zamiast Thursday Night Evolve? Federacja chcę zmienić dzień emisji w związku z prośbami fanów oraz konkurencją, jaka na antenie pojawi się już w najbliższy czwartek. Na Paradise Lost zapewne dostaniemy odpowiedź na to pytanie.


https://3.bp.blogspot.com/-4RN0a2hn7Wc/Wk9cI5XnmgI/AAAAAAAA5m4/qFcqDyehyuwGBRQV2wQzg1LVCU3jXOLtgCLcBGAs/s1600/Img-Jay-White-Switchblade.png

Character Card: "Chris Cold"
Streak:
Win: 4 Draw: 1 Lose: 4

Offline

 

#2 01-04-18 15:50:56

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: PHW Newspack #1

- Pierwszy news jest przyjemny. Stadion narodowy to jest odpowiednie miejsce, by tam odbyła się tak wielka gala. Kartę skomentuje w odpowiednim temacie.

- Sprytnie to zostało rozwiązane. Chyba trzy piosenki miały po tyle samo głosów, więc użyto każdej. Podoba mi się to, plus moja walka ma własny theme. xD Szanuję jeszcze bardziej.

- No tacy komentatorz nie mogą zawieść. Nieźle pokręcone trio. Ciekawe co Artur odwali na tej gali.

- Dziwi mnie trochę niższy kurs na Lopeza. Fajnie, że z typera dało się wymyślić jakiegoś newsa.

- No ten news bardzo ciekawy. Naprawdę nie mam nic przeciwko wielkiemu pushowi dla Lopeza. Riddle nie może odchodzić, zbyt dobrą robotę robi. Nikt chyba nie chce jego odejścia.

- Spoiler, że D-Von przegra? Przydałoby się, żeby on też został.

- No ciekawe kim jest ten Mark. Czemu mu takiego wielkiego debiutu nie zrobią na Paradise Lost? Chociaż kto wie... Może to on będzie rywalem Okady, a ten zapowiedziany debiut to przykrywka.

- Bardzo dobrze, że mamy tego Bispinga. Trzyma naprawdę fajny poziom. Gdyby PHW istniał, to na pewno by na takim ruchu zyskało,

- Trzeba przyznać, że w PHW pełno zawodników z różnych krajów. Chyba tylko jeden Polak jest. xd No cóż, Almas dał dupy, to Lopez musi teraz czymś innym niż Europą się zająć.

- Props za opisanie sytuacji Scurlla. Pięknie oddaje to obecne zamieszanie z nim związane. Ciekawe czy ujrzymy go w końcu w PHW, czy nie.

- Całe szczęście, że Kostan Misza oraz Dzyndzu zostali. Takich legend nie wolno tykać. No i nie wywalono Bo Dallasa jeszcze na zbity pysk!

- Myślę, że odpowiednie grono wysłano do domów dziecka. Paddy przechodzi powolny face turn...

- Tutaj też myśle, że odpowiedni skład dobrano. Pewnie jeszcze jakiś siłacz by się znalazł, ale nie pamiętam całego rosteru.

- Dlatego Dowson ma tak wyjebane we wszystko. xD Myślami już jest na wielkim ekranie.

- Zgrabnie wytłumaczono możliwość przesunięcia dnia nadawania tygodniówki.

Ogólnie doceniam prace włożoną w to wszystko. To jest coś naprawdę fajnego. Miło, gdyby ukazywało się w to w miarę regularnie.


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 01-04-18 19:16:10

 Raptor

YO

37607244
Zarejestrowany: 28-02-16
Posty: 644
Punktów :   15 

Re: PHW Newspack #1

Nie chce mi się dzielić komentarza na poszczególne newsy. Ogólnie dobra robota, sporo ciekawych rzeczy zostało wspomniane. Z tymi trzema theme songami oryginalnie, nie wiem czyja inicjatywa, ale podoba mi się. Propsy za wrzucenie sytuacji z Marty Scurllem. A Paddy zamiast do domu dziecka mógłby iść do domu starców i tam streszczać swoją karierę przed gronem dziadków z alzheimerem.


http://media.giphy.com/media/144onOs6QxkYj6/giphy.gif

Raptor's PHW Achievements:
- skomentowanie własnej gali jako HB
- utrata pasa mistrzowskiego na rzecz NPC
- pomysłodawca Hamster Cage Matchu

Offline

 

#4 03-04-18 12:17:49

 FoTi

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 06-06-15
Posty: 651
Punktów :   15 
WWW

Re: PHW Newspack #1

Również średnio mi się chce odnosić do poszczególnych newsów po kolei, ale dzięki za ogarnięcie tego Newspacka w końcu! Doceniam to, że zebrałeś wszystkie newsy, tak samo nie wiem kto co pisał, ale również szanuję innych, którzy przyłożyli do tego rękę. Poruszono kilka fajnych spraw, ploteczki zakulisowe również się znalazły. To jest to, za co zawsze lubiło się Newspacki. Duże czystki w szatniach, akcje charytatywne, kursy bukmacherów, no było wszystko. Mam nadzieję, że to nie jest jedyna taka paczka i coś się jeszcze w przyszłości pojawi. Zachęcam wszystkich do skomentowania chociaż w taki sposób, jak ja i Raptor. Niech będzie wiadomo, że taka forma też jest w PHW mile widziana.


http://wiadomosci.stockwatch.pl/wp-content/uploads/2015/01/Zbigniew_Stonoga.jpg

Offline

 

#5 03-04-18 18:05:36

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: PHW Newspack #1

Też nie będę nic rozbijać. Dzięki wielkie za zajęcie się tym. No cóż, tak czy siak na szybko to mam nadzieję, że D-Von jednak nas nie zostawi, to jest ciekawa postać dodająca na pewno kolorytu rosterowi. Dowson w filmie Vegi? Pitbulla znowu nakręcą? Szkoda, że Cien zawiódł, bo wydawała mi się to solidna postać, ale wiadomo, że po tym początku niektórzy się już zdążyli wykruszyć. Zobaczymy co przyniesie zmiana emisji tygodniówki. Może być ciekawie. Dzięki za tę pracę


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

#6 08-04-18 19:54:07

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: PHW Newspack #1

Nie będę się rozpisywał na temat każdego ale powiem wprost: super robota. Sam chciałem się tym zająć ale nie dostawałem newsów i szanuję bardzo za inicjatywę napisana wszystkiego samemu, trzeba było kreatywności i chęci (jak to pierwsze mam, to z tym drugim gorzej). Bardzo fajnie przedstawione choćby sytuacje związane z forum, jak te czystki przez brak aktywności i wizyt niektórych na naszym forum, czy sprawa związana z zapisem postaci. Wszystkie najważniejsze informacje zgromadzone jeszcze przed wydarzeniami z Paradise Lost też pięknie spisane. Dzięki wielkie jeszcze raz za zajęcie się tym i ode mnie leci plusik. No i miło by było, jakby pojawiały się czasem takie newspacki, może wtedy i od nas będzie większa aktywność i troszkę takich informacji o naszych zawodnikach uda się zgromadzić.


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologia-psychiatria.pun.pl www.oaza.pun.pl www.managerpes.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.harrypotter2.pun.pl