Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 17-12-17 20:26:26

Shiro

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

16217684
Zarejestrowany: 21-02-16
Posty: 287
Punktów :   16 

#2 Thursday Night Evolve

Singles Match:*
Mike Baines vs Daniele Ricci

Tag-Team Match:*
Devon Robinson & Kenny Williams vs Dave Whitaker & Martin Whitaker

Singles Match:
Martin Kirby vs Marvin Jones

Singles Match:
Ryback vs Samuel Johan Blake

Ultimate X Match:*
Jose Lopez vs Joseph Conners vs Andrade Cien Almas vs Mad Max



* oznacza, że posty na BS obowiązują


https://78.media.tumblr.com/f6fbe1924a56cec411554b0a03d6fcdf/tumblr_o55vkfCgnj1rfd7lko1_400.gif

Offline

 

#2 17-12-17 21:03:15

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: #2 Thursday Night Evolve

Mike Baines vs Daniele Ricci - Ostatnio Daniele sobie nie powalczył, ponowna szansa debiutu dla niego. Tym razem jego rywalem będzie również debiutant. Ciężko tu coś napisać, Ricci ani nie dał postu na BS, ani segmentu. Obie postacie mają czystą kartę wszystko zależne od postu, więc szanse są równe.

Devon Robinson & Joey Hayes Kenny Williams vs Dave Whitaker & Martin Whitaker -Dziwi mnie trochę zestawienie Robinsona i Hayesa, o ile się nie mylę, to Hayes ma swoich kompanów. Robinson swoją ostatnią walkę przegrał, ich rywale to nowy tag team. Myślę, że bracia Whitaker wygrają. Niby wszystko zależne od posta, ale pogrzebać od razu nowy tag team to trochę słabo.

Edit: Jednak Kenny Williams, czyli wybrnięto z tego jakoś. Williams bardziej pasuje do tego zestawienia, ponieważ on nie jest w żadnej stajni. Teraz to wygląda dobrze, drużyna złożona z Robinsona i Williamsa raczej długo się nie utrzyma.

Martin Kirby vs Marvin Jones - Jones jest dosyć uznaną marką, za to Kirby jest debiutantem. Na korzyść Martina jest to, że jest liderem stajni, więc oni mogą coś namieszać. Dodajmy też zatargi Jonesa z The Reaperem i wszystko wskazuje, że wygra Kirby. Tylko jest jedno ale, Jones to jednak ważna postać, więc nie skreślałbym go. Jeśli Marvin ma przegrać, to jedynie w nieczysty sposób.

Ryback vs Samuel Johan Blake - Cóż, Ryback ostatnio czysto przegrał z Kennethem. Po drugiej stronie mamy Samuela, który również przegrał w czysty sposób, ale z Mad Maxem. I teraz mamy dwa scenariusze, w jednym Ryback odkuwa się i niszczy Blake'a. W drugim to Blake wygrywa, a interweniuje Kenneth Riddle.

Jose Lopez vs Joseph Conners vs Andrade Cien Almas vs Mad Max - W main evencie mamy dwóch zawodników, którzy odnieśli zwycięstwa. Jest też moja postać, czyli Lopez, jest także debiutant Joseph Conners. No jemu mimo wszystko dawałbym najmniejsze szanse. Może zaskoczy, kto wie. Ciekawa stypulacja i ciekawe zestawienie. General Manager w segmencie z Lopezem zapowiedział, że walka będzie o coś. Zobaczymy, co dostanie zwycięzca.

Ostatnio edytowany przez Carnival (17-12-17 21:18:17)


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 18-12-17 09:49:19

osti12

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 24-03-16
Posty: 85
Punktów :   

Re: #2 Thursday Night Evolve

Mike Baines vs Daniele Ricci: No sam jestem ciekaw, jak sytuacja z tego wyniknie. Na ostatnim Evolve Daniele nie miał przyjemności, że by z kimś po rywalizować. Co jego walka została odwołana. Sam do końca nie wiem skąd, ta decyzja. Może storyline  jest to pomiędzy Lopez'em... Lub test aktywności gracza Michała. Cały spór zostanie zażegnany na dzisiejszej tygodniówce w której Ricci podejmuje tym razem Mike Baines'a. Powiem szczerze, że postać Whip'a nie jest bez szans. Whip na razie z mojego punktu widzenia pokazuje większy zapał do gry no skomał galę, która nawet nie musiał no nie miał jeszcze swojej postaci. Zobaczymy, jak się spiszą na BS panowie. Anglik nie jest bez szans powiem tak no Whip od razu mógł zrobić wrażenie no pokazał zainteresowanie. Po cichu liczę na Sauce Guy'a a to oznacza spadek w hierarchii Ricci.... no ale nie skreślam Michała.... no Michał to Michał : )

Devon Robinson & Kenny Williams vs Dave Whitaker & Martin Whitaker : No tutaj mam podobne zdanie, co Carnival powiedział. Czyli dziwne zestawienie, pomiędzy Devonem a właśnie Williams'em. Jak chodzi o postać Robinsona nie wypada, że by on to właśnie przegrał drugi raz z rzędu. A z drugiej strony mamy narodziny nowego tag teamu, jak tak oczywiście można tak nazwać. Dave i Martin powiem, że to dosyć ciekawa drużyna, która dopiero będzie swoje pierwsze kroki stawiała. Jeśli, jak chodzi o dywizję tt to raczej powinni wygrać tutaj weterani wojenni, że by od początku nie pogrzebać całej dywizji.

Marin Kirby vs Marvin Jones: Powiem szczerze, że tutaj jest wiele wariantów jak można za bookować ten pojedynek. Wiadomo, że Marin Kirby jest członkiem stajni The Kirb Crawlers i możemy być świadkami interwencji wszystkich przedstawicieli drużyny. Nie wiem, jak Shiro będzie traktował całą dywizję tag teamową ale bardziej jestem skłonny postawić na The Hunter'a. A to czemu? już mówię Marvin potrzebuje mocnej pod budowy do walki ze żniwiarzem. Jest też drugie rozwiązanie, że by postać Marvin'a nie ucierpiała ale także nowej stajni.... widzę tutaj wygraną, jedynie przez DQ.

Ryback vs Samuel Johan Blake: Trudno jest powiedzieć, co tutaj się wydarzy. Na pewno nie widzę kolejnej porażki Feed Me More, po przegranej ostatniej z osobnikiem Kenneth Riddle'a. Z drugiej strony podoba mi się nawet postać Tercu i jak widzimy nie jest to zależne od BS, więc możliwe że zobaczymy jakiś segment.  Pytanie, co dalej z Kennethem który nie ma jeszcze wiarygodnego rywala z którym mógłbym na równi rywalizować. Dlatego trzeba to w najbliższym czasie zmienić no Foti nam się tutaj zanudzi.

Jose Lopez vs Joseph Conners vs Andrade Cien Almas vs Mad Max: Huhu... to teraz Headbooker nam posłodził walką. Troszkę ściągnięcie stypki z rodem starego TNA ale to mi nie przeszkadza, no lubię tego typu walki. Sam nie wiem, kto tutaj wygra. Ja na pewno tutaj nie sprzedam łatwo skóry i pokaże Almas'a jak z najlepszej strony. Faworytem, jest tutaj na pewno Jose Lopez który dłużej przebywa w federacji, co wg mnie z tego powodu wyrasta na faworyta. Ciekaw jestem, co będzie zawieszone nad ringiem i jaka będzie stawka. Jest wiele rzeczy, co tutaj można zrobić w tym pojedynku. Przegrana walka w dodatku dobrej na pewno nie odbierze smaczku każdemu. No przynajmniej wiemy, że nasza postać jest traktowana na poważnie. No cóż teraz liczę na jakieś instrukcję w sprawię segmentu jeśli jest planowany... jak nie to mogę skupić się na poście BS.

Ostatnio edytowany przez osti12 (18-12-17 10:14:32)


https://78.media.tumblr.com/dc8575d522a14a7dd7289c15d0b2b93a/tumblr_oznmvrni2a1u1ljrzo1_500.gif
                                                                                                                     
Andrade Cien Almas

Streak: 1-0-1
Streak PPV: 0-0-0

Achievements: ---

Offline

 

#4 18-12-17 17:11:49

 FoTi

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 06-06-15
Posty: 651
Punktów :   15 
WWW

Re: #2 Thursday Night Evolve

Czy zobaczymy właściwy debiut Ricci'ego? Powinniśmy też dostać jakieś wyjaśnienie, dlaczego tydzień temu było tak, a nie inaczej. Jeśli Baines to postać Whipa, to znając fazy Michała z gubiącą się aktywnością, Mike może na luziku wygrać. Chciałbym jednak obu tych zawodników móc oglądać z czasem wyżej. Tylko muszą być systematyczni

Whitakery kontra trochę randomowo zlepiona drużyna. Faworytami są bracia, tak czysto na papierze, ale skoro decyduje Backstage to rozwiązań może być wiele. Logiczna by była ich wygrana, więc trzeba się postarać w postach

Solidny Marvin, ale walka bez podłoża w postaci postów na BS, czyli może zainterweniować The Reaper albo stajnia Kirby'ego. Jones nawet jak przegra to jest w stanie zbudować sobie pozycję za mikrofonem. Hejterzy powiedzą, że z lose streakiem na poziomie 0-30 nie pomoże charyzma w promach godna The Rocka

Ryback się stacza, już zaledwie co-me A tak poważnie to Bryx jest w dobrej formie i może być poważnym kandydatem do zgarnięcia jakiegoś tytułu w niedługim czasie, więc tutaj również bym go widział w roli faworyta. Starcie na zależy od BS, więc spodziewam się także jakiegoś elementu story i tylko on może odebrać wygraną Rybackowi.

W Ultimate X upatruję faworyta w Lopezie i to nie tylko dlatego, że na ostatniej gali to przy jego segmencie GM ogłosił tę walkę na kolejne show. Wszyscy są na pewno ciekawi co będzie można zgarnąć. Pas? Jakaś walizka? ;> Dobre starcie na Main Event.

Nie ma Kennetha bo nie dostał przepustki z pierdla xD


http://wiadomosci.stockwatch.pl/wp-content/uploads/2015/01/Zbigniew_Stonoga.jpg

Offline

 

#5 18-12-17 18:03:15

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: #2 Thursday Night Evolve

1. dostałem debiut, fajnie. pierwsza wygrana będzie.
2. Ci pierwsi na mnie wrażenia nie zrobili, to raczej wygrają Ci drudzy. Czekam na ich jakiś segment, bo nie są tacy oczywiści w swoich gimnickach.
3. raczej Jones to wygra, bo dał ciekawe dość promo tydzień temu i jest z tego co patrzyłem dość już znany. nie przystoi porażka z debiutantem, a jeśli już tak to po jakiejś interwencji z zewnątrz.
4. z perspektywy poprzedniej gali, to powinien być squash dla Rybacka. pewnie w okolicach tej walki pojawi się Riddle tak mi się wydaje i to pewnie będzie drugi najlepszy segment na gali
5. walka dla midcarderów w ME. czyli będzie jakaś nagroda za to. Pewnie wygra Lopez, ale szkoda mi wtedy będzie Almasa, który mi się nawet spodobał, to samo z Maxem. Raczej jest to walka na oddzielenie ziaren od plew i wykrystalizowanie się roster na ME, Upper Midcard, Midcard i Low Card.

Brakuje mi Wayne'a i Dowsona, którzy dali super klimatyczne promo, ale ich wprowadzenie za pewne trochę potrwa i dobrze, czekam na ich kolejny segment, a szczególnie Dowsona.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#6 18-12-17 18:23:02

Aigor

xD

Zarejestrowany: 27-02-16
Posty: 204
Punktów :   

Re: #2 Thursday Night Evolve

#1: Na sam początek gali debiutant oraz... niedoszły debiutant. Jestem ciekaw, czy Ricci teraz zadebiutuje i czy jakoś wyjaśni absencje z ubiegłego tygodnia. Jak już wcześniej pisałem jestem ciekaw, jak Michał się odnajdzie w nowych klimatach, jeśli chodzi o jego postać. Z drugiej strony postać należąca do whipa, który anonimowy na fedach raczej nie jest. I póki on nie dojdzie do dawnej dyspozycji, szanse rozdzielam pół na pół.

#2: Druga walka i kolejne debiuty w federacji. Z jednej strony Robinson, który już zadebiutował i wiemy, jakie ma możliwości oraz Williams, który dla mnie mimo wszystko jest zagadką. Po drugiej stronie debiutujący bracia należący do Yarexona, których z miejsca upatruje w roli faworytów. Znam jego możliwości, dodatkowo postacie mają potencjał. Haris oraz Everett muszą postarać się, jeśli chcą tu coś ugrać.

#3: Walka niezależna od BS, więc może mieć podłoże czysto storylinowe. Tak jak mówi reszta graczy może dojść do interwencji stajni Kirbyego lub The Reapera, która w ostateczności rozstrzygnie o wyniku walki. I dobrze by było, by potencjalny zwycięzca w takich okolicznościach wygrał przez DQ/CO, ewentualnie po interwencji. Szkoda by było kogoś tu udupić, zwłaszcza Jonesa.

#4: Kolejna walka niezależna od BS i tu może być równie ciekawie, możliwe że w ostateczności nie dojdzie nawet do pojedynku. Jeśli tak się nie stanie to według mnie wygra Ryback, któremu spróbuje przeszkodzić Riddle albo spowoduje jego wygraną przez DQ. Z drugiej strony może on równie dobrze pomóc w wygranej Samuelowi, opcji jest kilka a rozwiązanie jedno.

#5: Na sam koniec truskawka na torcie, którego częścią jest mój zawodnik oraz troje innych. Moi rywale to Everett i jego Conners, którzy dla mnie są wielką niewiadomą i nie wiem, czego się mam po nich spodziewać. Kolejni to Almas należący do ostiego oraz Lopez do Carnivala. Ten pierwszy w końcu znalazł postać dla siebie, zaś drugi obok mnie to faworyt tej walki. Ludzie mocno go faworyzują zapominając chyba, że jestem jeszcze ja w tej walce. Lubię sprawiać niespodzianki, tutaj o taką również powalczę.


https://3.bp.blogspot.com/-4RN0a2hn7Wc/Wk9cI5XnmgI/AAAAAAAA5m4/qFcqDyehyuwGBRQV2wQzg1LVCU3jXOLtgCLcBGAs/s1600/Img-Jay-White-Switchblade.png

Character Card: "Chris Cold"
Streak:
Win: 4 Draw: 1 Lose: 4

Offline

 

#7 18-12-17 20:42:56

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: #2 Thursday Night Evolve

Singles Match:*
Mike Baines vs Daniele Ricci - Baines debiutant, Ricci ostatnio miał odwołaną walkę, może tym razem będzie mógł się pokazać

Tag-Team Match:*
Devon Robinson & Kenny Williams vs Dave Whitaker & Martin Whitaker - Tag braci to zawsze coś fajnego, może Hardy Boys to nie będzie, ale czekam z niecierpliwością

Singles Match:
Marin Kirby vs Marvin Jones- Marvin ostatnio pozaczepiał Reapera, wydaje mi się, że wszystko pójdzie storylinowo i będziemy mieli odwet, ale szkoda by było podkladać Marvina



Singles Match:
Ryback vs Samuel Johan Blake- Nie wiem czego mam się spodziewać po moim rywalu, mam nadzieję, że niewiele


Ultimate X Match:*
Jose Lopez vs Joseph Conners vs Andrade Cien Almas vs Mad Max- Teoretycznie każdy może wygrać, postawiłem na Lopeza, w gruncie rzeczy dlatego, że ma świetny streak.


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

#8 19-12-17 18:59:07

Yarexon

Marvin Jones

48524231
Zarejestrowany: 17-03-16
Posty: 194
Punktów :   

Re: #2 Thursday Night Evolve

Singles Match:*
Mike Baines vs Daniele Ricci

Walka dwóch debiutujących zawodników, ale za to userzy są mi dosyć dobrze znani, więc na pewno będzie ciekawie na bs jeśli panowie się wykażą. Obie postacie zapowiadają się ciekawie, a do tego Ricci nie zaliczył jednak debiutu w poprzednim tygodniu co oznacza, że może coś dla niego jest planowane. Ja osobiście chyba skłonie się ku Bainesowi,  a zwycięzca tego pojedynku nie wątpliwie pójdzie w górę karty.

Tag-Team Match:*
Devon Robinson & Kenny Williams vs Dave Whitaker & Martin Whitaker

Dosyć szybko doczekał się debiutu mojego nowego tag teamu. Mam nadzieję, że dzięki temu dywizja drużynowa będzie mogła w końcu ruszyć. Trochę dziwnie mamy połączonych rywali, którzy niewiele mają ze sobą wspólnego, ale tak to ich porażka mniej zaboli. Bracia raczej nie zostaną podłożeni na samym początku, więc spodziewam się, że odniosę tu zwycięstwo i będę piął się w górę.

Singles Match:
Martin Kirby vs Marvin Jones

No i tutaj moi poprzednicy powiedzieli już chyba wszystko naa temat tej walki. Najlepszym rozwiązaniem byłaby interwencja The Reapera, przez co konflikt na linii Reaper-Jones dalej by narastał, a Marvin przy tym nie straciłby za bardzo na porażce.

Singles Match:
Ryback vs Samuel Johan Blake
Nie wiem czy ktoś to zauważył oprócz mnie, ale ten Blake znalazł się zadziwiająco wysoko w karcie mimo porażki z Mad Maxem sprzed tygodnia. Widzę również, że to postać Tercu'a, który chyba nie był tutaj widziany od czasu założenia postaci. Te dwa proste fakty jasno dają do zrozumienia, że The Big Guy powinien tutaj poskładać rywali, aby odkuć się za porażkę sprzed tygodnia.

Ultimate X Match:*
Jose Lopez vs Joseph Conners vs Andrade Cien Almas vs Mad Max

Dosyć ciekawą walkę wieczoru dostaliśmy już na drugiej gali. Lopez zdecydowanie wywalczył sobie tutaj miejsce speechem z poprzedniej gali, ale dziwi mnie tutaj obecność Connersa. Everett niby jakąś tam aktywność wykazuje, ale na pewno nie jest to poziom na ME. Almas i Mad Max wygrali tydzień temu swoje pojedynki, ale nie były to na tyle spektakularne zwycięstwa, żeby lądowali w ME. Moim zdaniem to dobitnie pokazuje, że w tej walce jest jeden faworyt, a oczywiście chcielibyśmy tego uniknąć.

Ogólna ocena karty
Ogólnie cała karta bardzo mi się podoba z wyjątkiem dania głównego, w którym mamy moim zdaniem pewnego zwycięzce. Na pewno ciekawy opener. Znowu brakuje Broken Universe, więc znowu zobaczymy ich segment, ale tym razem i Riddle'a brakuje, więc zobaczymy pewnie i jego segment. Gala zapowiada się ciekawie, a tymczasemdaje 7/10.


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBEJ5es-ji5jEstjFNL2JRNWHszcHspIrvsUeOf_qaV_SXCU7u


Marvin Jones
Streak:         Streak on PPV:
9-4-1         2-0-0

Achievements:
1x PHW Hardcore Champion (current)



https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYQlD4cc4C3r0wJ2XmMwplzdc8EeUZeNKzlaTc_wPj5d-QswP9


Dave and Martin Whitaker
Team Streak:         Team Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Martin's Streak:         Martin's Streak on PPV:
2-1-0         1-0-0
Dave's Streak:         Dave's Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Wins-Loses-No contests



VIDE CUL FIDE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistycznie.pun.pl www.grabakugan.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.gt.pun.pl www.lolzone.pun.pl