Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 24-03-18 21:55:48

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

PHW PPV Paradise Lost

<PLAKAT>



Data: 1.04.2018
Theme song: ???



Singles Match
Ryback (w/Paul Heyman) vs Paddy Jackson



Monster Ball Match
Dan Dowson vs The Reaper



I Quit Match for PHW Championship
Kenneth Riddle (c) vs Jose Lopez



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#2 01-04-18 16:31:54

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: PHW PPV Paradise Lost

Chris Cold vs Michael Bisping - Nawet tutaj nie ma singles matchu. Cóż, w końcu Pure Hardcore Wrestling. Dobrze, że znaleźli swoje miejsce w karcie. Trzymali naprawdę fajny poziom, więc szkoda byłoby, gdyby nie było ich na najważniejszej gali. Stypulacja sprawia, że ta walka wypadnie lepiej. Styl walki Bispinga ograniczałby widowisko trochę. Tutaj mogą się napieprzać, czym popadnie, więc powinien z tego wyjść przyjemny opener. Na plus tez fakt, że mają ze sobą jakąś historie. Nie jest to przypadkowe zestawienie. Ciężko wytypować tutaj kto wygra. Szkoda będzie przegranej każdego z nich.

Kazuchika Okada vs Mystery Opponent - Jest i zwykła walka. Wiadomo, jakim Okada jest świetnym wrestlerem naprawdę. Akurat ja pisze tę walkę, z resztą jak każdą jego potyczkę w PHW. Widziałem trochę walk Kazuchiki, więc postaram się, by miało to ręce i nogi. Za dużo tu też pisać nie mogę, ponieważ znam rywala.

Ryback vs Paddy Jackson - Feud zaczęli na 11 Evolve, gdzie Paddy przerwał przemowę Paula Heymana. Następnie... Nie no Prima Aprilis. Nie będę wam streszczał tego feudu. Dla Paddy'ego to jest naprawdę wielka walka. No właśnie, za wielka. Nie ma tutaj za bardzo szans, ale sam fakt walki z takim Rybackiem to jest dla niego powód do zadowolenia. Ryback i Heyman nie ukrywają, że Paddy jest dla nich za słaby. No to powinniśmy dostac zaskoczenie i Paddy za te słowa Paula o trenerze powinien skopać dupsko Rybackowi. xD Obaj ringowymi wirtuozami nie są, także nie wiem, jak to zostanie rozpisane, by było ciekawe. Żeby to tylko nie było takie Goldberg vs Lesnar z 20 WM'ki. Akurat tutaj by się jakaś stypulacja przydała.

Dan Dowson vs The Reaper - Nawet długo ze sobą feudowali więc tutaj będzie tego koniec. Odpowiednie miejsce. Po tych porażkach na PPV The Reaper prawdopodobnie odkuje się tutaj. Stypulacja jest zdecydowanie po jego stronie. Feud był nawet okej. Jaj nie urwał, ale też słaby nie był. Jeśli wygra Dan, to Włocha będzie już można spuścić w klopie. Odbudowania się po trzeciej porażce na PPV nie widze. Chociaż dał rade odbudować się po Last Station, to kto wie, czy i teraz nie dałby rady. Nie no Salvatore wygra i będą mieli 1-1 w walkach.

Mike Baines vs Sean Tyler - Tak jak na Last Station ja będę pisał ich walkę. W sumie to już napisałem. Stypulacja nie jest zbyt fajna do pisania, ale bardzo pasuje do ich feudu. Do feudu, który był tym jednym z najciekawszych. Pewnie każdy chce tu zobaczyć wielką wygraną Bainesa, w tym ja. Tak przebiegało to story i mimo niższego kursu na Seana, to Mike jest faworytem. Szału w ringu tu nie będzie, ale gwarantuje, że będzie w ich pojedynku masa psychologii. Miejsce w karcie jak najbardziej zasłużone.

Wes Wallace vs D-Von Dudley - To też był naprawdę dobry feud. To story zahaczyło już o tematy bardziej prywatne. Walka to pewnie będzie ostra rozwałka. Panowie trzymali wysoki poziom, więc oczekuje, że starcie również będzie mocarne. Ich segmenty były bardzo ciekawe. Teraz już nikt nie może napisać, że Wes nie jest wiarygodnym rywalem dla D-Vona. Niby nie powinno się tak szybko zmieniać mistrza, jednak to jest pas mid cardowy. Jednak przeczuwam wygraną Wesa. Tylko jeśli D-Von ma zostać, to lepiej by znowu czysto nie przegrał.

Kenneth Riddle vs Jose Lopez - No i finał. To musi być finałowa walka. W starciach 1na1 ich bilans to 1-1. Żaden też nie wygrał czysto z drugim. Oczywiście nie licząc Acrophobii, tylko tam Kenny wygrał w Triple Threat Matchu. Feudowaliśmy ze sobą baaaardzo długo i mam nadzieje, że nasze segmenty podobały się innym. Mimo faktu, iż większość to była pogadanka w ringu. Oni nie potrzebują żadnej stypulacji, jednak na taką narzekać nie mogę. Idealna, by zakończyć to story. Większość upatruje faworyta w moim Lopezie. Każdy chyba liczy tu na epicką walkę godną Main Eventu najważniejszego PPV. Zarówno Lopez, jak i Riddle mają dużo akcji w swoim move secie. Ogólnie to są bardzo podobne do siebie postacie pod względem walki, gabarytów czy też finisherów. Twisf of Fate jest podobne do Cross Rhodes. No i tez obaj mają submissiony jako finisher, a to przyda im się tak samo, jak na Last Station. Ciekawe czy zobaczymy tu Walkera bądź Jericho.


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aghgpz.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.rodzina.pun.pl www.transport81t1.pun.pl www.coremt2-forum.pun.pl