Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 16-02-18 15:39:20

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

PHW PPV Last Station

http://oi63.tinypic.com/33kazvo.jpg



Data: 25.02.18
Theme song: ???



Singles Match
Paddy Jackson vs Kevin Owens

Singles Match
Dan Dowson vs The Reaper

Singles Match
Sean Tyler vs Mike Baines

No Holds Barred Match for Hardcore Championship
D-Von Dudley vs Wes Wallace

Submission Match for PHW Championship
Kenneth Riddle (c) vs Jose Lopez



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#2 18-02-18 14:47:07

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: PHW PPV Last Station

Paddy Jackson vs Kevin Owens - Nie mogę powiedzieć, że ten feud urywa dupę. Ani razu nie doszło do ich konfrontacji słownej twarzą w twarz chyba. Co jest trochę głupie, oczywiście znam powód zaistniałej sytuacji. Obaj ostatnio wygrywali, więc są podbudowani, w segmentach lepiej wypadał Owens. Więc jeśli będzie to zależne od postu na BS to raczej spodziewam się jego zwycięstwa. Po prostu prezentuje wyższy poziom. Chyba że znowu da jakiś krótki post. Raczej to będzie finał ich rywalizacji i zwycięzca pójdzie w górę karty. Co z przegranym? Ciężko powiedzieć. Miejmy nadzieje, że ten, który przegra nie zniechęci się do PHW.

Dan Dowson vs The Reaper - To taki feud z dupy, obaj wrócili i ze sobą pogadali. Dan nie dołączył do Reapera to ten go zniszczy. Sercem jestem za Dowsonem, ponieważ bardziej podobają mi się takie postacie. Jak wiadomo, za mrocznymi nie przepadam. Liczę na ciekawe posty na BS. Biorąc wszystko na logikę to jednak ten The Reaper jak przegra to straci sporo. Więc raczej wygra, ponieważ Danny w przeciwieństwie do swojego przeciwnika aż tyle nie straci. Jest legendą i nie spadnie w dół karty. A Reaper nie wygrał nic znaczącego i taka porażka, to byłoby jego pogrzebanie. Mogą to kontynuować i na następnym ppv Dowson mógłby wygrac, a Reaper by już tak wiele nie stracił.

Sean Tyler vs Mike Baines - Feud bardzo dobry. Działo się sporo i przebieg wskazuje, że Mike tu wygra. Sean przez większość czasu dominował i atakował Mike'a. Jednak wydaje mi się, że oni swój konflikt powinni zakończyć na głównej gali, a nie tutaj. Także przeczuwam wygraną Tylera i Baines odbije sobie to na głównym PPV dopiero. Obie postacie mi się bardzo podobają i po prostu szkoda by było, żeby na Last Station skończyli wszystko.

D-Von Dudley vs Wes Wallace - Segmenty dawali bardzo dobre i obaj zasługują, żeby o ten pas walczyć. Tylko leży tu podbudowa Wesa. Jedyne co wygrał to z Kirbym i potem oklepał jego ziomków. No, tyle że to pionki. Następnie przez DQ z Lopezem i D-Vonem a tak to wtopa i no contest. D-Von na początku obijał jobberów jednak pokonał takiego Marvina Jonesa. Także podbudowa jest zdecydowanie po stronie Dudleya. Patrząc na to od strony ogólnej, czyli poziomu, było bardzo wyrównanie. W segmentach lecieli łeb w łeb.

Kenneth Riddle vs Jose Lopez - Ta dwójka akurat już walczyła w tym samym triple threat matchu na poprzedniej gali PPV. Od dłuższego czasu się ze sobą ścierali, także jak najbardziej ma to ręce i nogi. Submission match to ciekawa stypulacja, Lopez, jak i Riddle mają jako jeden z finisherów submissiony. Movesety też mają bogate, w przeróżne akcje, także walkę można ładnie rozpisać. Myślę, że prezentowaliśmy dosyć wysoki poziom w tym feudzie. Ciężko mi tu coś więcej pisać.

Jakiś plakat albo theme song będzie?

Ostatnio edytowany przez Carnival (18-02-18 14:48:54)


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 18-02-18 15:30:02

Ryse

http://oi64.tinypic.com/atrkn7.jpg

Zarejestrowany: 09-04-16
Posty: 224
Punktów :   

Re: PHW PPV Last Station

Plakat pojawi się na dniach. Miejsce na mój koment

Offline

 

#4 24-02-18 13:35:19

 FoTi

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 06-06-15
Posty: 651
Punktów :   15 
WWW

Re: PHW PPV Last Station

Jackson vs Owens - Gdyby Vieiraa chociaż odrobinę więcej aktywności wykazywał to byłoby totalnie easy do przewidzenia co się tu stanie, ale nie jest tak. Za to Khali jest dość aktywny, ale nie w jakiś mega sposób. Miejsce w karcie adekwatne, sorry panowie

Dowson vs Reaper - Ciekawe starcie, ale zbyt krótko budowane imo. Myślę, że jeszcze to będzie przeciągnięte, aby chłopaki mogli się wykazać. Dlatego wydaje mi się, że raczej Dowson wygra, a Reaper zaangażuje większe środki w akcję. Obaj mają potencjał na podniesienie tego feudu bardziej.

Tyler vs Baines - Ten feud jest już budowany nieco dłużej. Ostatnia akcja z tabletkami Mike'a rzuciła nowe światło na skuteczność gierek Seana, więc też chciałbym żeby ten program potrwał dłużej. Aktualnie Tyler dominuje, więc albo tutaj wygra i przeciągnie się feud z finałem w postaci Bainesa pokonującego swoje demony, albo już tutaj Mike wygra. Ogólnie jest to taka gala, na której nie jest łatwo określić jednoznacznie wyniki i widać to po typerze. Btw. gdyby tutaj było tyle postów co w typerze...

Dudley vs Wallace - No i stypulacja idealna do walki o pas Hardcore i atmosfery, jaka wywiązała się między zawodnikami. Raptor robi kapitalną robotę D-Vonem tak samo, jak Panter Wesem. Ciężko przewidzieć zwycięzcę, ale chyba jednak Dudley. Wallace moim zdaniem powinien jeszcze trochę pogonić za zającem, aby moment jego wygranej miał ten feeling, a nie był bezpłciowy. Tak czy inaczej tutaj chłopaki też dają przykład, jak powinno się fajnie feudować.

Riddle vs Lopez - Submission Match to stypulacja, której przegrany dość dużo traci. Dlatego ciekawi mnie, jak to zostanie rozwiązane. Feud lekko traci na rozpędzie, ale to typowe. Sam nie wiem czy będzie już teraz jakaś sekwencja końcowa czy przeciągamy do naszej WM'ki, ale fakt jest taki, że jakieś nowe okoliczności muszą się pojawić. Stawiam, że właśnie tutaj wydarzy się coś zmieniającego sytuację. Uważam, że z Carnivalem robimy dobrą robotę. Ja mógłbym nieco lepszą, ale wszyscy obecni tutaj studenci wiedzą, jak mało ma się czasu na myślenie o czymkolwiek innym niż egzaminy, kiedy ma się sesję. Nie umniejszam oczywiście pracy Carnivala, który wskoczył na topowy poziom i Lopez mógłby bez problemu nosić główny tytuł.


http://wiadomosci.stockwatch.pl/wp-content/uploads/2015/01/Zbigniew_Stonoga.jpg

Offline

 

#5 24-02-18 16:55:15

Panter

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 05-01-18
Posty: 131
Punktów :   15 

Re: PHW PPV Last Station

Dla Paddy'ego dobrze, że załapał się w karcie na PPV, jednak nie widzę tu innej opcji niż zwycięstwo Owensa i awans w górę karty, na które zasługuje. Paddy musi się jeszcze wyrobić, ma kilka wygranych, na których może w tej chwili opierać swoje proma, jednak przydałby się tu jakiś bardziej wyrazisty gimmick, bo samym wymienianiem co zrobił rywal Jacksona Khali federacji nie zwojuje, ale po cichu liczę na progres.

Sam program na pewno będzie miał swoją kontynuację, Reaper dopiero powrócił i po tym wszystkim co działo się z jego postacią (segmenty z Undertakerem i Kanem) powinien to starcie wygrać, bo inaczej straci część swojej wiarygodności. Dowson na tej porażce nic nie straci, a dalsza część feudu mogłaby być ciekawsza. Na logikę zwyciężyć powinien tu Reaper, a później? Kto wie.

Fajnie był prowadzony ten program Bainesa z Tylerem, było naprawdę ciekawie. Ciężko mi powiedzieć co będzie, aczkolwiek również na logikę myślę, że powinien tu wygrać Tyler. Feud byłby potem ciekawszy, gdyż Sean by miał kolejnego asa w rękawie w postaci wygranej, a sam Mike myślę też by tutaj nic nie stracił, a powiedzmy, że jego późniejsze możliwe zwycięstwo dałoby mu więcej, niż wygrana na tym etapie feudu.

W segmentach szliśmy łeb w łeb, program myślę, że był dobrze prowadzony jak na sam początek, a stypulacja w tej walce jest odpowiednia. Trochę racji, że mogłem przed walką o jeden z dwóch pasów w federacji dostać troszkę lepszą podbudowę, bo nie miałem ani jednego singles matchu oprócz oklepania "pionków", choć z drugiej strony to na start też nie było złe. Widzę, że mimo równych i dobrych ocen w segmentach chyba w typerze nikt nie postawił na mnie, ale liczę w takim razie, iż uda mi się zaskoczyć. Patrząc na logikę i w tej chwili totalnie obiektywnie, mam dziwne wrażenie, że Wes na porażce tutaj stracił by trochę więcej niż D-Von, nawet patrząc na podbudowę obu postaci, ale także ich historię, bo w tym wypadku Dudley co by się nie działo w świecie wrestlingu od wielu lat był ważną postacią i nawet w przypadku porażki renomę by ciągle miał, a Wallace takowej nie ma na razie.

Tu szykuje się ostra walka, w której co by się nie działo, przy jej czystym roztrzygnięciu ktoś sporo straci, w końcu poddanie jest jedyną możliwą drogą do wygranej. Jeśli wygra Lopez, Kenneth będzie miał prawo do rewanżu, ale porażka Jose po odklepaniu w tym momencie może przekreślić go z roli pretendenta- chyba, że byłaby jakaś interwencja, wtedy sytuacja byłaby zupełnie inna. Ciężko mi wskazać faworyta, na początku bardziej podobał mi się obecny mistrz, jednak w ostatnim segmencie wyraźnie góra był Lopez. Wszystko się może wydarzyć i w tej jeszcze chwili nie postawię na nikogo z nich.

Karta jak na stan rosterów wygląda naprawdę dobrze i gala powinna taka wypaść, jednak jedna rzecz mnie martwi. Część programów została dopiero co rozpoczęta, a przed nami najważniejsza gala w roku i mam nadzieję, że owa forumowa WM-ka nie będzie opierała się w większości na samych rewanżach z tzw. gali przejściowej. A nawet jeśli, potrzeba by wtedy dodać jakiś smaczek na tą galę, nawet żeby niektóre osoby wystąpiły na tej gali dwa razy, np. w walce o walizkę? Wtedy byłoby wiele nowych możliwości na budowanie kolejnych programów, a sama gala wypadła by bardziej widowiskowo.


https://i.axs.com/2017/07/37119-optimized_5962ab9b5b7e2.jpg

Wes Wallace

9 / 1 / 4

1x Hardcore Championship

Offline

 

#6 24-02-18 21:22:04

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: PHW PPV Last Station

Khali, nie streszczaj całych feudów w komentarzu. Tu nie ma za grosz Twojej opinii, fajnie, że jesteś aktywny i komentujesz, ale tu chodzi o Twoją opinie, a nie streszczenie programu.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerpes.pun.pl www.harrypotter2.pun.pl www.narutograng.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.oaza.pun.pl